Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Не ме допуска да вляза с име и парола в администраторския панел на joomla  (Прочетена 8090 пъти)

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Аз не знам кой те накара да спираш тази системна добавка...и е добре да се чете внимателно. има толкова теми в стария форум на тази тема и в сайта.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен escape

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Аз не знам кой те накара да спираш тази системна добавка...и е добре да се чете внимателно. има толкова теми в стария форум на тази тема и в сайта.
Незнам кое как точно стана и защо този плъгин беше спрян, евентуално нещо е пипано където нертябва, но важното е, че се оправи. Колкото до старите форуми, четох и там, но понеже са за по-стари версии на Joomla, не посмях да пипам без да се допитам до вас  :-[
Това с плъгина беше третото нещо, което беше написано, ако първите две не помогнат! Ако чак днес си го направил, значи си изтървал доста  ;)
:) Срамота :) Ама чак днеска се получи  :-[ Просто не съм много наясно с много термини още и затова явно не успях да разбера смисъла на "промяна настройките на сесиите"
Благодаря на всички и пак и пак и пак :) Лека и спорна работа!

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
@escape
Прочети мнението над първото твое мнение в тази тема :) Него визирах в предпоследния си пост в тази тема.

 (food) (food) (food) (food)