Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Не ме допуска да вляза с име и парола в администраторския панел на joomla  (Прочетена 8095 пъти)

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
  • Репутация: +1
Здравейте,

нормално инсталирана joomla, но сега не ме допуска да вляза с име и парола в администраторския панел. Замисля се и отново се връща на входната администрарска форма, само че с празни полета за име и парола, не дава нито че са грешни или че нещо не ги харесва и т.н.
Моля за помощ, версията е 3..3.6...
Предварително благодаря!
Венци
 

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
  • Репутация: +1
Здравей,

много благодаря за темата, но проблема при мен, е че въвеждам правилните име и парола, записал съм си ги и входната форма на администратора не реагира, т.е. реагира, като се презарежда и на редовете за име и парола няма нищо...



Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Изтрий кеша на браузъра и ако не става мини на варианта от линка, който ти изпратих.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Пробвай да се идентифицираш през друг браузър :) И при мен се беше получило подобно нещо и нищо не помагаше, при мен стана при промяна настройките на сесиите.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Кеша е опасен понякога  ;) Колегата, да каже какво направи.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
  • Репутация: +3
Скоро и при мен се случи на 1 тема... така и не намерих решение или причина за това...
Както пипна някоя парола на даден потребител и всичките отиват подяволите....

База данни - потребители - смяна на парола - криптираш(MD5) - и си ти :)

 (beer)

Неактивен Ваш Рамбо

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1119
  • Репутация: 0
    • метални врати
Най-вероятно е спрян юзър плъгина.

Влизаш в базата данни > плъгини, виж юзър или логин беше плъгина, дали е пуснат. Enabled трябва да е 1

Неактивен escape

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Здравейте за пръв път и от мен... Заради спам трябваше да изградя целия сайт наново и тъкмо приключих почти, сега не ме допуска в администраторския панел. Въвеждам правилните име и парола, след потвърждаване ми рефрешва. Реших, че паролата е нещо грешно изписана, макар да не ми даваше съобщение за това и през МайАдмин'а смених с нова парола... За съжаление резултатът е същият. Намерих тази съвсем прясна тема и реших да Ви помоля за помощ. Виждам, че и други са имали същият проблем, но никой не е споделил решение. Благодаря предварително за помоща!

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
Пробва ли вариантите, които са посочени в тази тема?
  • Изчистване на кеша на браузъра;
  • Задаване на нова парола на акаунта в базата данни (от линка на Бого във втори поста на тази тема).

Първо 1. Ако не стане, тогава 2.
٩(●̮̃•)۶

Неактивен escape

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Пробвах и двата варианта, но нищо не се получи.  :( Моля се само да не ми кажете, че трябва да си направя сайта наново...

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
Няма, как ще правиш сайта наново заради една парола!?! :D
Ако някой от колегите не ти помогне преди мен, аз мога по-късно следобед да ти помогна, но трябва да ми пратиш на ЛИЧНО съобщение потребителско име и парола на администраторския акаунт и на контролния панел на хоста. Иначе без тях, ще е доста трудно.
Сега излизам.
٩(●̮̃•)۶

Неактивен escape

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
 :) Изпращам ги веднага... А ти когато имаш възможност помагай. Искрено благодаря за предложената помощ! Ще се равам, ако и други колеги се опитат да дадат едно рамо, та да тръгнат нещата...

Неактивен escape

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Ех тази НЕВОЛЯ... Помъчиш се, помъчиш се, пък ти дойде на помощ  :) Успях да достъпя до администраторския панел. Ето как:
1. От phpMyAdmin  -  table ****_extentions - трябва да се провери плъгин или модул за администратор дали е "enable".
2. При мен беше "plg_user_joomla"

Преди да правите каквото и да е било, моля опитайте първо с дадените по-горе решения на проблема.

Искрено благодаря на  dtk за това, че се отзова на молбата ми за помощ  :)

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Това с плъгина беше третото нещо, което беше написано, ако първите две не помогнат! Ако чак днес си го направил, значи си изтървал доста  ;)