Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Вграден шаблон с инсталацията на Joomla - beez3  (Прочетена 2339 пъти)

Неактивен ivo_gf

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 39
  • Репутация: 0
Здравейте,
имам две питания относно шаблона beez3, който си идва с инсталацията на joomla. (версия 3.5).:
1. Има един воден знак на header-a горе вляво, който представлява "Joomla! Open sourse content manager" и логото на joomla - откъде може да се махне?
2. Горе вдясно има три бутона за размера на шрифта - bigger, reset и smaller - как да махна и тях?
Също така ми е необходим модул, по възможност безплатен, с който да сложа дадена категория на начална страница, примерно вдясно, и при всяко качване на статия вързана с тази категория тя да излиза вдясно - нещо подобно на опцията за излизане на статия на начална страница, но не в центъра, искам да е вдясно. Съжалявам ако съм го обяснил малоумно, но съм начинаещ (при това от доста време насам :D). Ще бъда благодарен ако някой ми даде съвет!

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Вграден шаблон с инсталацията на Joomla - beez3
« Отговор #1 -: 02 Юни, 2017, 17:46:32 »
0
Доста е изписано по темата в този форум. Ползвай търсачката с 'Beez3'
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен ivo_gf

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 39
  • Репутация: 0
Re: Вграден шаблон с инсталацията на Joomla - beez3
« Отговор #2 -: 11 Юни, 2017, 20:41:59 »
0
Справих се, благодаря! Само още едно въпросче - сайта не ми излиза ок през мобилен телефон - Андроид операционна система, браузъра е Chrome, моля за помощ :)
« Последна редакция: 11 Юни, 2017, 20:44:53 от ivo_gf »


Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Вграден шаблон с инсталацията на Joomla - beez3
« Отговор #3 -: 13 Юни, 2017, 17:46:14 »
0
Явно трябва да си пипнеш css-a за съответните резолюции
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop