Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: JoomlArt Придобива Gavick  (Прочетена 2357 пъти)

Неактивен ataman79

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 361
  • Репутация: +3
JoomlArt Придобива Gavick
« -: 04 Октомври, 2017, 09:30:08 »
+1
Здравейте,

днес  получих писмо , че JoomlArt придобива Gavick (може би знаете повече от година те спряха дейснотта си). Затова е необходимо да промените някои неща по акаунта си. Жалко харесваше ми Gavick ,плащаш веднъж и ползваш завинаги :)

Ето го и мейла - може да си дръпнете нещата, които ви трябват (ако имате акунти

GavickPro acquired by JoomlArt
Your action required
To safeguard future interests of our users and to make sure that our existing users would continue to receive updates and support, GavickPro has decided to merge with JoomlArt with effect from October 19th, 2017.

However, this action will have some major effects on existing customer accounts.

Existing customers will have access to the download section and support forum until October 18th 2017.

From October 19th 2017, when ownership of GavickPro is transferred to JoomlArt.

All existing user data and their corresponding accounts, including usernames, addresses, emails, newslletter data etc...will be deleted in accordance with EU law.

If you wish to continue using the GavickPro website it will be necessary to provide your account information to the JoomlArt team so that it may be recreated.

All enquiries regarding existing accounts and their future should be sent to the JoomlArt customer service team. Alternatively, if you require personal customization of GavickPro's products you may contact TidyCustoms, who employ several of our former team members and have intimate knowledge of our prior releases.

Thank you for your support over the years, and we hope that you will continue to enjoy using GavickPro in future with JoomlArt leading the way.
Норбеков България http://norbekov.bg
My Baby Gender
Coffee Fortune

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #1 -: 04 Октомври, 2017, 14:20:14 »
0
Здравейте,

това се очакваше доста време нищо ново не създаваха, но в интерес на истината шаблоните им бяха леки и супер лесно се модифицираха за съответният сайт.

"If you wish to continue using the GavickPro website it will be necessary to provide your account information to the JoomlArt team so that it may be recreated."
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен ataman79

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 361
  • Репутация: +3
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #2 -: 04 Октомври, 2017, 17:43:38 »
0
Да, така е аз също много харесвах шаблоните им, дори преди половин година му писах на Гавик и ми каза, че екипът се е разпаднал. жалко, мисля, че бяха поляци. Да те Joomlart ще ти направят нов акаунт, но не знам дали ще запазят шаблоните на Gavick и изобщо ако да ще може ли да ги смъкнеш.... Още повече имам акаунт и в Joomlart
Норбеков България http://norbekov.bg
My Baby Gender
Coffee Fortune


Неактивен sashomasho

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2905
  • искам въртолет
  • Репутация: +6
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #3 -: 04 Октомври, 2017, 18:19:08 »
0
То аз бях организатора преди години да купим достъп до тях, но от години не ги ползвам. В последствие имаше доста недомислици при тях. Нямаше актуализация на шаблоните и още повече на приложенията към джумла които не са към ядрото.

Ако Арт са ги то зависи каква им е договорката...
Онлайн магазин за фототапети

Неактивен ataman79

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 361
  • Репутация: +3
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #4 -: 06 Октомври, 2017, 09:15:35 »
0
Аз имам платен Lifetime абонамент (ако на някой му трябва нещо от тях да ми пише)
Не ми става ясно обаче как ще се премине към Joomlart и какво ще стане с плана ми .Последният ми мейл от тях е :

Following on from our prior email regarding GavickPro's acquisition by JoomlArt; Gavick Lifetime users will continue to have lifetime access to their downloads and support via ticket system, and will now also receive product updates for a 6-month period.

To ensure that your lifetime account is recreated once JoomlArt assume control of the Gavick website, please complete this form

Lifetime members who have already purchased the Gavick Support Plan for $39 from JoomlArt may request a refund.


как го разбирате ?
Норбеков България http://norbekov.bg
My Baby Gender
Coffee Fortune

Неактивен sashomasho

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2905
  • искам въртолет
  • Репутация: +6
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #5 -: 06 Октомври, 2017, 09:30:22 »
0
Ами може да поискаме възстановяване на сумата
Онлайн магазин за фототапети

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #6 -: 06 Октомври, 2017, 23:15:02 »
0
Или да си продължим да си теглим там, това което е до живот с 6 месечна поддръжка след придобиването ;)
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен ataman79

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 361
  • Репутация: +3
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #7 -: 09 Октомври, 2017, 08:54:54 »
0
Или да си продължим да си теглим там, това което е до живот с 6 месечна поддръжка след придобиването ;)

така го разбрах, ами ще си попълня там каквото искаха, пък ще видим какво ще е :)
Но наистина бяха много бързи. Naprimer Rockettheme ми се струват супер тромави - мое мнение , може и да греша
Норбеков България http://norbekov.bg
My Baby Gender
Coffee Fortune

Неактивен Георги Георгиев

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 486
  • Репутация: +1
Re: JoomlArt Придобива Gavick
« Отговор #8 -: 10 Октомври, 2017, 19:20:22 »
0
Измислете нещо друго общо  :(