Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Моля за малко съдействие от разбирачите!  (Прочетена 5691 пъти)

Неактивен e651

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
Здравейте!
От няколко месеца ми е гръмнала главата от работа и нещото, което направих е да напусна настоящата ми месторабота и да се захвана със създаване на фирма. И логично реших, че на тази фирма и трябва сайт, с който да се представя в Интернет пространството. Понеже съм максималист, който иска сам да си свърши работата, започнах да се ровя в мрежата. Попаднах на платформите УордПрес и Жумла. Закупих си книга като за мен (за начинаещи), с която се надявах да успея да си създам собствения сайт. Но практиката ме обезкуражи, защото никъде в пространството не можах да намеря темплейт  такъв какъвто ми трябва. И като продължение на ровенето, попаднах на програмата Артистеер. Сега съм на път да си я закупя от сайта, но в мен продължава да витае едно Но... Незнам какви са и възможностите на тази програма и дали мога да свърша това което искам.
 Структурата на сайта ми трябва да е долу горе, освен информативно ниво със текстово съдържание, искам да поместя галерии със свършена от фирмата работа, която да може поне веднъж седмично да се обновява. Също така искам да направя профили за ключовите си клиенти, в които да мога да им публикувам информация за свършената от мен работа за тях . И не на последно място искам да си създам под-страница по мой дизайн в която хората да могат да ми изпращат запитвания за цена по определени шаблони с опция да променят размерите им.
  Като цяло се спрях на Жумла защото както прочетох във книгата, при нея се позволява създаване на  отделни потребители със много специфични права за достъп, което мен напълно ме устройва. 
 Ще се радвам да получа някой друг съвет от тук членуващите разбирачи, защото за мен е важно да създам сайт който поне за сега няма да има аналог и ще ме тласне едни гърди напред пред конкуренцията, която така и така е с няколко обиколки пред мен.
   Не се страхувам от неизвестността, просто виждам, че познанията ми по Ауто кад и ФотоШоп не са били единствените неща които е трябвало да изучавам в свободното си време. Сега съжалявам че не съм започнал от рано да уча и ХТМЛ език.
« Последна редакция: 28 Декември, 2015, 07:46:47 от e651 »

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Re: Моля за малко съдействие от разбирачите!
« Отговор #1 -: 28 Декември, 2015, 10:28:56 »
0
Човек отиди при специалист, плати си да ти свърши работата, че да изкараш пари от цялата работа, другото е само загуба на време и средства  :)

Знам че това няма да ти помогне кои знае колко, но повярвай ми е мнооооого ценен съвет.

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Моля за малко съдействие от разбирачите!
« Отговор #2 -: 28 Декември, 2015, 21:16:55 »
0
Понеже съм максималист, който иска сам да си свърши работата, започнах да се ровя в мрежата.
Попаднах на платформите УордПрес и Жумла.
Защо ли не ми е познато?
Само дето има разлика от няколко ++ годинки ;)

@e651 свържи се с мен, да го обсъдим
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop