Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Проблем с банери и качване на снимки  (Прочетена 4017 пъти)

Неактивен adrina

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 2
  • Репутация: 0
0
Здравейте, от няколко дни банерите в сайта се загубиха и на тяхно място се показва следното съобщение:
The folder path newbielink:http://adrinatur.com/joomla/joomla/modules/mod_cn_photos/gallery [nonactive] is empty.
Please make sure that there is at least 1 image that is of png, jpg, jpeg, or gif format in the folder listed above.If the problem persists, please let me know. Contact Me

Също и снимките, които съм качвала досега не се появяват. Когато опитам да кача снимка, която е била качвана преди ми казва,че тази снимка вече съществува. Когато кача снимка, която не е качвана от преди това, ми изписва че е качена, но тя също не се появява като качена.
Ако може малко помощ относно какъв може да е проблема. Версията на joomla e 1.5.10.

Неактивен Nikitov

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1657
  • Ха, НАЗДРАВЕ!!!
  • Репутация: +27
Re: Проблем с банери и качване на снимки
« Отговор #1 -: 25 Август, 2015, 15:22:52 »
0
Да не си правил редакция на настройките на модула mod_cn_photos?
Съобщението което ти изписва е, че в папката от която трябва да чете модула няма снимки и да добавиш png, jpg, jpeg или .gif .

Най-вероятно слагаш снимките в ../images/ или ../images/stories/ a модула е настроен да чете от ../modules/mod_cn_photos/gallery

Защо не си инсталирал joomla! в главната директория? Яка каша е станала!
joomla e 1.5.10?!?!? Уаааааауууууууууу!!!! Това е от преди 100 интернет лета! Поне и направи ъпдейт до 1.5.26, макар че е добре да се замислиш за Joomla! 3.4.3.
-------------------------
Ха, НАЗДРАВЕ!!!
"Прави това, което не си правил, за да се научиш" - К. Керин

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Re: Проблем с банери и качване на снимки
« Отговор #2 -: 25 Август, 2015, 16:56:15 »
0
Направо съм разбит, меко казано...Хора платете си, ако не можете, но бизнес така не се прави!

Иначе с каквото можем, ще помогнем.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!


Неактивен adrina

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 2
  • Репутация: 0
Re: Проблем с банери и качване на снимки
« Отговор #3 -: 25 Август, 2015, 20:53:23 »
0
Да не си правил редакция на настройките на модула mod_cn_photos?
Нищо не е пипано по настройките. Аз не съм от най-големите разбирачи, правя най-елементарното да добавям статии и това, което не ми е ясно не смея да го разбутвам.