Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Моля помогнете със сайта beinsa.info  (Прочетена 4735 пъти)

Неактивен newage

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
0
Здравейте!
Сайта Beinsa.info е единственият в България посветен на свободната енергия, гениите на България Стефан Маринов, Илия Вълков и др. В него има гигабайти с чертежи, информация, преводи - резултат от 15 години труд по събиране и превеждане.

Тъй като не съм програмист, не разбирам от PHP и бази данни, пускането на сайта ми отне един месец четене по форуми, опити-грешки, и денонощен труд по сортиране, upload-ване, описване и т.н..

Сайтът е некомерсиален, а вноската за хостинг от $80 годишно я плащам от собствения си джоб, само и само тази информация да е достъпна за всички българи.

Наскоро обаче опитах да вляза и се оказа, че нито админа работи, нито фронта. От поддръжката ми казаха, че се дължи на "PHP Fatal error:  Class 'JError' not found in /home/content/n/o/v/novaera/html/libraries/joomla/factory.php on line 564"
което нищо не ми говори. Моля някой да помогне!
Предварително благодаря.
« Последна редакция: 23 Юли, 2015, 11:39:03 от newage »

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Моля помогнете със сайта beinsa.info
« Отговор #1 -: 23 Юли, 2015, 15:09:47 »
0
Каква е версията на Joomla-та и php-то?
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Моля помогнете със сайта beinsa.info
« Отговор #2 -: 24 Юли, 2015, 19:16:11 »
0
Здравей,

ще ти помогна без значение за какво е сайта!

Давай права на лични! ;)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!