Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Къде е най-доброто място за телефоните и главното меню ?  (Прочетена 3342 пъти)

Неактивен night_lord

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 121
  • Репутация: 0
    • Студенти Хамали
Здравейте
от няколко дни ми се върти един въпрос в главата
Къде е най-подходящото място за телефоните в сайта
дали горе след заглавието
дали в лявата колона
дали в дясната
или най долу във футъра
А какво е най-подходящото място за главното меню дали ляво дали дясно или горе вертикално
Задавам го този въпрос от гледна точка на SEO а не къде е по удобно за клиента и т.н.

Неактивен Пламен

  • Преводач
  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 276
  • (plp)
  • Репутация: +12
Ако го направиш неудобно за клиента, няма да имаш нито посещения, нито линкове и SЕRP ще изглежда доста зле за теб накрая. :) Google се старае да класира по удобство за клиента също, дотолкова, доколкото може да го определи. Така че си прави изводите сам :)
( Ако си измислил как да произвеждаш злато, лекарство за вечна младост или нещо подобно - праскай телефоните където ти падне - ще си No.1 отвсякъде :) )

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Здравей,

най-лесния вариант да разбереш къде да бъде, взимаш един смартфон с едната ръка и започваш да сърфираш и сам ще видиш къде да бъде без да ти казваме. ;)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!


Неактивен night_lord

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 121
  • Репутация: 0
    • Студенти Хамали
Здравей,

най-лесния вариант да разбереш къде да бъде, взимаш един смартфон с едната ръка и започваш да сърфираш и сам ще видиш къде да бъде без да ти казваме. ;)

Благодаря ти за съвета
Пробвал съм го това
Има разлика между Joomla 3.0 и Joomla 2.5
Сега ги мисля как да стане като съм инсталирал Mobile-Joomla.1.2