Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Превод на български в админ часта на сайт в джумла 3  (Прочетена 3791 пъти)

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Здравейте,
някой дали ще може да ми помогне със следния казус. Значи инсталирах джумла 3 (за пръв път я ползвам), след което инсталирах и пакета с български език, но когато отметна и админ часта да е преведена на български, нищо не става. Изглежда нещо не правя както трябва.

Предварително благодаря на всички отзовали се.

Поздрави

Неактивен Bo0by

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 526
  • Репутация: 0
Отиди в администрацията и оттам на акаунтите. След това избери акаунта, от който влизаш и в него му задай да е на български също.

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Благодаря за отговора, опитах това, което ми каза, но отново всичко е на английски език. Нещо май се е сбъгясало!


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
с български език, но когато отметна и админ часта да е преведена на български, нищо не става. Изглежда нещо не правя както трябва.

Здравей колега,

като зададеш BG да е езика, излез от админ панела на сайта и влез отново, трябва да е на BG.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Ах, колко съм прост!!! Много ви благодаря за съветите! Точно така стана!
Поздрави