Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Имам два езика и само Българския език се вижда, защо става така!  (Прочетена 8664 пъти)

Неактивен joomlaclick

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 106
  • Репутация: 0
Имам два езика и менюто само на Българския език се вижда, защо става така?
Имам Английски език и Български, всичко съм направил както трябва и английския като го задам и хоризонталното меню изчезва, като дам на БГ си се появява!
От тук " newbielink:http://dimarini.net/joomla-30-25/joomla-25?id=56 [nonactive] " съм гледам всички настройки и не мога да разбера какво става, в joomla 2.5 няколко сайтове съм направил и не съм имал проблеми, само тука не мога да разбера от къде се корени проблема във версия 3.0
« Последна редакция: 08 Март, 2014, 19:44:19 от joomlaclick »

Неактивен joomlaclick

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 106
  • Репутация: 0
Taka, значи имам две статии една на бг и на ен, както и по една категория за всяка статия и те също с бг и ен. Проблема е менюто горе като дам на на английски език и изчезва, като дам на бг си се появява българското меню.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Taka, значи имам две статии една на бг и на ен, както и по една категория за всяка статия и те също с бг и ен. Проблема е менюто горе като дам на на английски език и изчезва, като дам на бг си се появява българското меню.

Виж каква позиция са менютата. и има ли менюта на английски? Да не е само "home"
« Последна редакция: 08 Март, 2014, 20:11:59 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!


Неактивен joomlaclick

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 106
  • Репутация: 0
Main menu го няма  в модулите, то е вградено в шаблона и от там са му настройките. Добре де, в joomla 2.5 можеше да правиш един шаблон на бг и един на ен, а тука не виждам такава опция  :-[ да не е в това проблема хм
« Последна редакция: 08 Март, 2014, 20:14:03 от joomlaclick »

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Готов си, както и предполагах  ;) нямаше позиция менюто на английски. :)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен joomlaclick

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 106
  • Репутация: 0
Решено
Липса на позиция, и менютата не бяха вързани към EN
Много благодаря на Бого за помоща ;)