Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Коментари на гости-съобщения  (Прочетена 6247 пъти)

Неактивен Емилия

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Коментари на гости-съобщения
« -: 25 Февруари, 2015, 08:54:58 »
0
Здравейте! От къде мога да проверявам какви коментари са ми оставени от гости на сайта или от къде да задам настройки, за да ме известяват за получено съобщение?

Неактивен Стефан Иливанов

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 412
  • (Бай Мангал)
  • Репутация: +27
    • CMS България
Re: Коментари на гости-съобщения
« Отговор #1 -: 26 Февруари, 2015, 11:08:19 »
0
Инсталираш и конфигурираш JComments (http://extensions.joomla.org/extension/jcomments), има си някакво бг, в самата програма си има известия до един или повече администратори.

Друг е въпроса, че понякога коментарите са и писма от Contacts или записи в книга за гости....
PLG_AUTH_COOKIE_ERROR_LOG_INVALIDATED_COOKIES="Идентификационните токъни бяха инвалидирани за потребител %u, защото не е намерен съответстващ запис "
CMS България - Преводи, разширения и шаблони за Joomla

Неактивен Емилия

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Re: Коментари на гости-съобщения
« Отговор #2 -: 27 Февруари, 2015, 12:22:45 »
0
Благодаря за отговора, но когато отворих този линк видях, че пише Version: 3.0.5, а моята версия е Joomla! 2.5.22. Това няма ли да се окаже проблем или е универсално?


Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Re: Коментари на гости-съобщения
« Отговор #3 -: 27 Февруари, 2015, 12:26:54 »
0
@Емилия
Всяко допълнение за джумла, което се инсталира си има версия и пише дали е съвместимо с твоята джумла. Ако не е съвместимо в 90% от случаите няма опасност да ти скапе сайта, а просто самото то да не върви и да го изтриеш след инсталация. Специално това което ти е дал бай мангал е съвместимо. Под версията си има компабилити срещу което пише за кой системи е съвместимо.

Неактивен Емилия

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 5
  • Репутация: 0
Re: Коментари на гости-съобщения
« Отговор #4 -: 10 Март, 2015, 10:19:09 »
0
Много благодаря за това, че веднага се отзовахте. Това го свърших.
Сега искам да попитам на какво би могло да се дължи това, че когато искам да споделя статия във фейсбук от 20-30 пъти само един път ми се споделя статията с прикачената картинка. По-принцип се споделя само статия или вместо картинката се показва нещо като плик и празно пространство.
това мисля че се получи след като правих една актуализацияна Джумла преди 4-5месеца.

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Re: Коментари на гости-съобщения
« Отговор #5 -: 10 Март, 2015, 12:29:15 »
0
Става дума за опеграф таговете. Един "секс гуру" е написал статия но тя е пряко свързана с виртуал март (компонент за онлайн магазини). За да работят снимките са нужен тага "og:image".

http://joomla.bg/blogs/item/161-virtuemart-2-open-graph

Мисля че има и готови плъгини за тази цел но трябва да прегледате за подобни неща тук:

http://extensions.joomla.org

За съжаление само толкова мога да Ви помогна по проблема.