Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Премахване на: Designed by....  (Прочетена 1608 пъти)

Неактивен emstane

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 204
  • Репутация: 0
Премахване на: Designed by....
« -: 04 Февруари, 2015, 09:17:42 »
0
Здравейте:

Тук: newbielink:http://new.em-stanev.org/ [nonactive] най-долу има: Designed by SmartAddons.Com Тия виетнамци искат 10-тина долара за да се махне това. Мисля да ги спестя по съвсем логични причини  :)

Обаче тия са яки и до сега не съм забелязал как да махна надписа. Ще ми се да остане отдолу цялата лента. Ако някой има идеи как да стане, благодаря предварително.  (relax) (coffee)

п.п. Ония казват, че като си платим, ще ни включат в списъка на френдли сайтовете. Може да е уловка, но да си кажа все пак - не знам що за технология използват.

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Re: Премахване на: Designed by....
« Отговор #1 -: 04 Февруари, 2015, 11:17:48 »
+2
Не очаквай някои тук да ти отговори! Причините са ясни, масово хората тука правим под една или друга форма (аз лично правя шаблони) неща в който има такива надписи и искат пари за да ги махнат! Дори и малката част който не печелят пари от това, уважават труда на другите. Замисли се ако не бяха тези хора дето са стояли една седмица да кажем будни да направят шаблона, щеше ли въобще ти да направиш сайт? Ако аз правех сайта и използвах тяхен шаблон, дори и да мога да го махна бих си платил или не бих махнал надписа.

 (food) (food) (food) (food) (food) (food) (food)

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Re: Премахване на: Designed by....
« Отговор #2 -: 04 Февруари, 2015, 11:53:03 »
0
Donbaron.bg: +1.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736


Неактивен emstane

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 204
  • Репутация: 0
Re: Премахване на: Designed by....
« Отговор #3 -: 04 Февруари, 2015, 12:42:40 »
0
Така е. И аз правя неща с авторско право (макар да са в друга област и да ги давам: FOR FREE с условие да не подменят автора). Ако беше български шаблон - няма проблем с плащенето.
Обаче не ми се наливат пари във виетнмаската икономика  (food) (beer)

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Премахване на: Designed by....
« Отговор #4 -: 04 Февруари, 2015, 12:51:45 »
0
Има едни неписани правила, които трябва да се спазват.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!