Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Курс по изработка на сайтове с Джумла  (Прочетена 7148 пъти)

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
3D Уеб дизайн стартира платено обучение - курс по изработка на сайтове с Джумла и Wordpress. Ако искате да се научите да правите уеб сайтове с Joomla и Уърдпрес и сега стартирате или сте начинаещи, този курс е за вас.

До админите: Не знам дали това е най-правилния за такива обучения форум - от една страна това е платена помощ, от друга страна е курс - уроци и обучение, така че ако сметнете за необходимо, преместете темата в по-правилен форум. Но знам колко пъти съм чел тук обяви за платена помощ и знам че има нужда от подобно обучение, затова и решихме да направим курса.

Кратко описание:
Цитат
Курсът е Практически и Експресен и е предназначен за хората, които нямат много свободно време, но искат да се научат да правят съвременни уебсайтове.

За записвания и повече информация за курса: http://3dwebdesign.org/курс или тел. 0898615736.

Формат: Стандартни курсове с презентации и практическо извършване на всяка точка от всеки урок. Обучение на малки групи (мин. 5 човека, макс. 10 човека).

Продължителност на обученията: 14 учебни часа, по два часа на ден в работни дни, понеделник-сряда или вторник-четвъртък.

Дати на провеждане: От 23 Февруари 2015 до 10 Март 2015. При над 6 записали се, по тяхно желание старта на курса може да бъде изместен по-напред във времето, например от 12-ти Февруари. При над 5 желаещи е възможно да се пусне и съботно-неделно издание на курса.

Часове на провеждане: От 18:00-20:00 часа. Точните часове могат да претърпят лека промяна - могат да бъдат коригирани в зависимост от желанията на записалите сe.

Място на обучението: София, ул. Панайот Волов 25, офис 2 (на около 500 метра от кръстовището на Левски и Дондуков).

Цена на курса: 178 лв. Свободни места в момента: Осем от десет.
« Последна редакция: 30 Януари, 2015, 09:08:08 от Уеб дизайн Seo »
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #1 -: 28 Януари, 2015, 23:51:24 »
До админите: Не знам дали това е най-правилния за целта форум - от една страна това е платена помощ, от друга страна е курс, обучение, така че ако сметнете за необходимо, преместете темата в по-правилен форум.

Форума е точен.

Ще си позволя да пиша в темата и да информирам нашите съфорумници, че в края на тази година стартираме дистанционно обучение.
Лектори, като теб са желани.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен me7hos

  • Михаил Семерджиев
  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 4211
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #2 -: 29 Януари, 2015, 07:21:42 »
14часа - 19 теми
Доста интензивен курс.

За темата не знам къде е най-подходящо, но е хубаво под снимките от Джумла! Ден да пише, че са от там.
It's all about motivation
locked ideas


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #3 -: 29 Януари, 2015, 09:11:59 »
И аз се почудих като ги видях тези снимки, а  са от Joomla! Day.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #4 -: 29 Януари, 2015, 09:21:31 »
@Михаил, кой го стартира и какво означава дистанционно?

Интензивен e курса, да, но може да се научи всичко това и за по-малко време когато го правиш на практика. Първите 4 теми са само информационни и за тях не е отделено много време.  Една четвърт от темите е частта за Джумла и вече съм обучил над 400 клиента на същите тези неща - познай за колко време.... за по 3 работни часа. Включено е в цените на сайтовете, правя го от над 6 години  :)
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #5 -: 29 Януари, 2015, 09:45:17 »
Две от снимките са от Джумла ден, да, вече съм им променил текста. Третата от снимките е от SEO курса на академия Телерик който се провежда в същата зала - от деня на моята лекция, от момента в който аз водих лекцията.

Тъй като не си спомням коя снимка съм снимал аз и коя не (пазя снимките от едно събитие в 1 папка, без да са именувани коя от къде е) е възможно да съм качил някоя чужда снимка която не е снимана от мен. Ако снимката е ваша и не желаете да е там, ще помоля да ми драснете един имейл или лично съобщение и веднага ще я изтрия.
« Последна редакция: 29 Януари, 2015, 09:50:29 от Уеб дизайн Seo »
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #6 -: 16 Април, 2015, 13:10:44 »
Скоро започва второто издание на курса ни по изработка на сайтове. Необходимо е да се запише поне още 1 човек, за да бъде проведено изданието на курса от дата 27 Април 2015. Стандартната цена на курса е 178 лв. (за наши клиенти на които сме изработвали сайтове цената е 158 лв.). За двама и повече записали се имаме допълнителна отстъпка от 10%.

Цитат
За потребители на joomla.bg форума, имам удоволствието да предложа допълнителна отстъпка от още 10% с купон код: joomlabg. Например ако се запише 1 човек, който потребител на форума, цената за него ще е 158 лв. Ако се запишат двама и повече, цената ще е по 140 лв.за всеки.


За записвания и повече информация за курса: http://3dwebdesign.org/курс или тел. 0898615736.

Отзиви от предишното издание на курса има тук: https://plus.google.com/+3dWebDesignOrg/posts/aQdWMuFHngv
« Последна редакция: 16 Април, 2015, 13:12:48 от Уеб дизайн Seo »
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #7 -: 17 Април, 2015, 09:42:07 »
Здравейте,

имам следното питане, по принцип се интересувам от курса, но има ли опция той да започне след 07.05.2015, до тогава времето е натоварено?!?

Предварително благодаря за отговора!

Венци

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #8 -: 17 Април, 2015, 10:12:37 »
Това издание започва на 27-ми. Ако ви интересува само частта за Джумла, може да дойдете само на втората половина от курса и да платите половината пари. Датите на провеждането им са четвърти, шести и осми Май.

След това ще има и следващо издание, но точни дати отсега не мога да кажа. Всеки следващ курс е след поне 15-20 дена след като завърши настоящия.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #9 -: 08 Юни, 2015, 17:21:20 »
Следващите дати само на  частта на обучението коята е за Джумла, са на 15-ти, 17-ти и 19-ти Юни - другата седмица понеделник, сряда и петък от 18:30 часа.

Ако някой иска бързо да се научи да работи с Джумла, да заповяда - всеки може да дойде само на избрани от него 3 лекции. Цената на целият курс е намалена и в момента е 140 лева. Цената само на Джумла частта на курса (това е половината курс) е 70 лева.
« Последна редакция: 08 Юни, 2015, 17:27:43 от Уеб дизайн Seo »
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Eva Marinova

  • Quick learning noob
  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #10 -: 07 Януари, 2020, 15:52:16 »
Здравейте! Виждам, че темата е доста стара, а на сайта ви намирам информация за последен курс отпреди две години. Провеждате ли още курсове по обучение към днешна дата?
« Последна редакция: 07 Януари, 2020, 16:15:14 от Eva Marinova »

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Курс по изработка на сайтове с Джумла
« Отговор #11 -: 07 Януари, 2020, 16:08:28 »
Провеждаме само при събрана група от поне 5 човека.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736