Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Търся Някой Да Ми Направи Сайт  (Прочетена 6894 пъти)

Неактивен hanko

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« -: 13 Януари, 2015, 10:30:28 »
Търся някой да ми направи сайт за новини. Заплащане до 500лв. Зависи от възможностите. Предлагай те демота или подобни.

Неактивен Nikitov

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1657
  • Ха, НАЗДРАВЕ!!!
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #1 -: 13 Януари, 2015, 11:03:28 »
Какви изисквания има към сайта?
Ще се нуждаете ли от обучение?
---------------------------
Ха, НАЗДРАВЕ!!!  (beer)

П.С. Защо в заглавието всяка дума е с главна буква?!?!
Цитат
Търся Някой Да Ми Направи Сайт
хАмерикански стандарт в Булгаристан ли ще въвеждате?
"Прави това, което не си правил, за да се научиш" - К. Керин

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #2 -: 13 Януари, 2015, 11:24:06 »
@Nikitov
Това със заглавието е СЕО трик ти нещо не знаеш! ;)

@hanko
Виж donbaron.bg, за 500 лева може да имаш частта с новините :) Ако те интересува пиши ми на лично.


Неактивен hanko

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #3 -: 13 Януари, 2015, 11:25:07 »
Искам нещо подобно като newbielink:http://fakti.bg [nonactive] до колкото се може де.
Обучение ще изискам малко.
Ако имате предложения моля споделите.

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #4 -: 13 Януари, 2015, 11:46:00 »
Същия сайт 1 към 1 + 20 часа обучение (5 урока по 4 часа или 10 урока по 2 часа) + 1 месец пълен съпорт и отговор на всеки въпрос + Максимум 10 модификации на дизайна след одобряване на началния дизайн + създаване на до 20 категории + създаване на до 20 статии.

Цена 2500 лева

ПП -> Тъй като не знам от кои град сте, аз мога да дойда да Ви обучавам на място само при избора на 5 урока по 4 часа, като разходите по пътни, хотел (може и 4 звезди не съм претенциозен :D), храна (обожавам черен хайвер :D) са за ваша сметка.
« Последна редакция: 13 Януари, 2015, 11:50:00 от Donbaron.bg »

Неактивен hanko

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #5 -: 13 Януари, 2015, 12:00:46 »
Същия сайт 1 към 1 + 20 часа обучение (5 урока по 4 часа или 10 урока по 2 часа) + 1 месец пълен съпорт и отговор на всеки въпрос + Максимум 10 модификации на дизайна след одобряване на началния дизайн + създаване на до 20 категории + създаване на до 20 статии.

Цена 2500 лева

ПП -> Тъй като не знам от кои град сте, аз мога да дойда да Ви обучавам на място само при избора на 5 урока по 4 часа, като разходите по пътни, хотел (може и 4 звезди не съм претенциозен :D), храна (обожавам черен хайвер :D) са за ваша сметка.

По твоите изчисления ми излиза 5000лв иначе съм от Кърджали

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #6 -: 13 Януари, 2015, 12:06:46 »
И как го изчисли 5000 лева ??? Да кажем че идвам 5 пъти до кърджали и с за всяко идване разходите ми са 100 лева, ще ти струва максимум 3000 лева! Винаги можем да извършим обучението по интернет или Вие дойдете при мен, разходите Ви ще са точно 2500 лева за изготвяне на сайта говорим.

Домейн име и хостинг-а ще Ви струват около 200 лева на година но такива разходи не влизат в сметката, все едно в пекарната, докато Ви правят цена за баклавата да Ви смятат, колко пари за вода ще изхабите докато си миете чинията в която сте яли баклавата :)

ПП -> Повече няма да спамя в темата, ако имате интерес пишете ми на лично, но ми пишете само ако имате интерес за някое от двете предложения. При евентуално желание за работа с мен, имайте предвид, че преди започване на проекта ще изискам 80% от парите за които сме се разбрали.
« Последна редакция: 13 Януари, 2015, 12:09:37 от Donbaron.bg »

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #7 -: 13 Януари, 2015, 19:25:55 »
Да се включа и аз, като иде реч за новини:
@hanko
Проблема е толкова бюджета за направията, а бюджета за сървъра. Замисли се за това и питай, ако се налага.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #8 -: 14 Януари, 2015, 08:59:54 »
Михаил, искаш да кажеш, че обикновен споделен хостинг няма да върши работа и ще трябва VPS ли?
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #9 -: 14 Януари, 2015, 09:48:06 »
Михаил, искаш да кажеш, че обикновен споделен хостинг няма да върши работа и ще трябва VPS ли?

Ако не кешира /* а тогава няма да отчита броя на преглежданията на статиите*/, след 25 - 30 бона дневно ще се задъха и на максималния план.
Единствено ns1 има Споделен cloud хостинг, при който можеш да си вдигаш цпу-то и рама:
https://www.ns1.bg/cloud/shared

//тестван и одобрен от мен ;)
« Последна редакция: 14 Януари, 2015, 16:40:59 от Михаил »
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #10 -: 14 Януари, 2015, 10:44:33 »
Има много неизвестни. Той човека иска сайт като горепосочения, но визуално. Реално не знаем колко публикации ще има. Не знаем колко посещения дневно ще достигне. Каква е гаранцията, че този сайт изобщо ще стигне толкова посещения дневно, като горепосочения?!?
Според мен първоначално трябва да си тръгне на евтин споделен хостинг, а бъдещето ще покаже дали има нужда от по-сериозен хостинг. Защо сега да нарине една купчина пари за сървър, а после да се окаже че не му е нужен. Ако се наложи, преместването е най-лесно. А ако е и монетизиран добре, тогава и цената на VPS-a няма да е проблем.  :)
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Търся Някой Да Ми Направи Сайт
« Отговор #11 -: 14 Януари, 2015, 11:00:10 »
Според мен първоначално трябва да си тръгне на евтин споделен хостинг, а бъдещето ще покаже дали има нужда от по-сериозен хостинг. Защо сега да нарине една купчина пари за сървър, а после да се окаже че не му е нужен. Ако се наложи, преместването е най-лесно. А ако е и монетизиран добре, тогава и цената на VPS-a няма да е проблем.  :)

Разбира се, че е така. За това споделям с вас Споделеня cloud хостинг на ns1.
Там един новинарски сайт може да стартира много евтино и в ход да си вдига параметрите до доста високи стойности, без да се налага да се мести.

Разбира се всичко си има граници ;)
А иначе целта на един новинарски сайт е именно да гони трафик от читатели.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop