Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Хостинг/домейн за Руски сайт - от Русия, БГ или др.  (Прочетена 4370 пъти)

Неактивен hristokk

• Задържал се
  • *
  • Публикации: 60
Здравейте.  Досега съм работил само с БГ хостове. Предстои ми обаче да правя руски сайт на Joomla 3, предназначен основно за руснаци. За да им зарежда по-добре и да излиза по напред в търсачките в Русия си мисля, че може би хостинга и домейна/.ru/ трябва да се купят от там. Има ли нещо вярно в това мое мислене и ако да може ли да ми препоръчате от къде да закупя такива - разбира се на достъпни цени :)

Благодаря!

Неактивен MOn dsoffn

• Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Хостинг/домейн за Руски сайт - от Русия, БГ или др.
« Отговор #1 -: 24 Декември, 2014, 16:38:20 »
За зареждането, не знам дали има някаква голяма разлика между България и Русия, но като цяло си прав, че ще зарежда по - бързо ако сървъра е руски. За домейна също си в правилна посока, редно е щом си е сайт на руски да е с .rу , но имай предвид, че има не един комерсиални сайтове, които независимо от езика и аудиторията са си с .com Окончанието на домейна не знам дали играе някаква роля в сео-то. За хостинга и позицията в гугъл примерно, си на 100% в грешка, позицията ти в гугъл не зависи от хостинга.

Всъшност възможно е хостинга ти да бъде причина сайта да се показва по - назад в класацията, но не може да бъде причина да се показва по - напред. Ако примерно хостинга ти е скапан и сайта ти е офлайн много време или зарежда адски бавно, това ще доведе до понижаване на позицийте, но ако всичко е перфектно с хостинга, а сео оптимизацията ти куца, резултата е пак лош.
« Последна редакция: 24 Декември, 2014, 16:42:39 от Donbaron.bg »

Неактивен hristokk

• Задържал се
  • *
  • Публикации: 60
« Отговор #2 -: 24 Декември, 2014, 17:10:34 »
Визирах за това най-вече Yandex, не толкова Google... тъй като доколкото знам доста се ползва от руснаците.. и за нея съм чувал, че дава предимство на тези от русия... така съм чувал поне :)

И ако има нещо вярно то дали ще стане, ако хостинга е БГ а домейна е .ру или ще разбере измамата :)

Неактивен h.petkov

• За малко е тук
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #3 -: 24 Декември, 2014, 18:02:02 »
Добър вечер,
Ние можем да Ви предложим хостинг и домейн .RU. Цената на това TLD е 12 лева/година. Ние не сме обявили официално регистрацията на подобен тип домейни, поради факта, че при регистрацията на .ru домейни се изисква допълнителна информация от клиента.
При регистрацията на .RU домейни се изисква следното:
1. Ако Вие сте юридическо лице:
  - Адрес на управление
  - Пълно име на юридическото лице
  - ИН на дружеството(ДДС)
2. Ако Вие сте физическо лице:
  - Номер на паспорт(издаден от, кога е издаден и номер на паспорта)
  - Име на регистранта
  - Дата на раждане

Нашата свързаност до Русия е добра, което е предпоставка за бързото зареждане на сайта Ви от Русия. Нашите системи са оптимизирани за работа с Joomla. Друго наше предимство е това, че използваме само SSD дискове, които ускоряват зареждането на сайта Ви. Ако ресурсите, обявени в сайта ни, не са Ви достатъчни - ние можем да направим оферта, според изискванията Ви. В готовност сме да Ви предоставим 3 дни безплатен хостинг, с цел да тествате свързаността от Русия, както и самият хостинг.

Повече за нас: newbielink:http://forum.joomla.bg/index.php?topic=217.0 [nonactive]

За контакти:
Email: support@hosttox.com
Телефон: 0876961796
Сайт: newbielink:http://hosttox.com/ [nonactive]