Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Плъгин за К2  (Прочетена 6144 пъти)

Неактивен Gravitations

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
  • Репутация: 0
Плъгин за К2
« -: 10 Декември, 2014, 18:08:23 »
0
Здравейте, знам че има такава тема за точно такъв плъгин, нямаше да пускам втора ако бях сигурна че автора ще ми отговори скоро.

Трябва ми плъгин за галерия за К2.Работя с Джумла 2.5, пробвах с Simple Image Gallery Free версията, но не ми върши работа от гледна точка на това че трябва да пиша {galery}heshto si{/gallery}. А снимките които трябва да слагам са за 1000 артикула, може да си представите колко работа ми се отваря.
 Та въпроса ми е има ли безплатен  плъгин който да активира въпросния Image Gallery в К2 с който да качвам директно снимки, или трябва да се ориентирам към плащане на Simple Image Gallery Pro и да си реша мъките. Благодаря предварително.

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
Re: Плъгин за К2
« Отговор #1 -: 10 Декември, 2014, 23:07:50 »
0
Не съм срещал безплатна алтернатива на SIG Pro за К2. Според мен няма такава. Може да организираме масово закупуване на плъгина, т.к. предполагам на доста от колегите им е нужен.
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Gravitations

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
  • Репутация: 0
Re: Плъгин за К2
« Отговор #2 -: 11 Декември, 2014, 09:46:15 »
0
И това е алтернатива за мен, ще поровя още малко днес и ще тествам в/у К2, ще следя и темата, дано някой се сети нещо, а ако не, ще го закупя, така или инъче ще ми влиза в употреба за в бъдеще.А ако до тогава намеря накакво решение ще напиша в темата, за да могат и други да прочетат и да не хабят излишно енергия.


Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Re: Плъгин за К2
« Отговор #3 -: 11 Декември, 2014, 10:07:08 »
0
Ако имаш хиляда статии и всяка статия се разгеглежда по 50 пъти на месец, това са 50 000 изпресии, ако имаш реклами в тях и 5% от разглеждали статиите ти цъкнат на реклама, това са 2500 клика за един месец, средно по 5 ст, това са 125 лева генерирани средства за един месец а плъгина струва само 30 лева.  :)

Неактивен me7hos

  • Михаил Семерджиев
  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 4211
  • Репутация: +10
Re: Плъгин за К2
« Отговор #4 -: 12 Декември, 2014, 06:31:31 »
0
И реално не си купуваш плъгина, а спокойствието, че ще имаш възможност да пишеш на някой, който да ти съдейства, ако имаш проблем.

При безплатните плъгини е малко вероятно някой да ти обърне внимание.
It's all about motivation
locked ideas

Неактивен benzina

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 733
  • Репутация: 0
Re: Плъгин за К2
« Отговор #5 -: 12 Декември, 2014, 11:57:39 »
0
От както почнах да си плащам за плъгини, компоненти, шаблони. Проблемите ми намаляха драстично.
30 лв не са много пари за спокойствието, което получаваш.

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
  • Репутация: +3
Re: Плъгин за К2
« Отговор #6 -: 07 Януари, 2015, 01:47:23 »
0
Не знам правилно ли те разбирам и дали ще ти свърши работа, но в тип "новинарско сайтче" аз ползвам това:

версия 2.5 "JoomlaWorks 'Simple Image Gallery Pro' Plugin v2.5.7" и съм много доволен....

добавя се лесно - http://prntscr.com/5pdeds - zip файл като имената трябва да са на латиница и без празни места м/у тях (backspace)

изглед в статия - http://prntscr.com/5pdf73

 (beer)