Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language  (Прочетена 3802 пъти)

Неактивен prodavaime

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 35
  • Репутация: 0
VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« -: 26 Ноември, 2014, 12:19:21 »
0
Дайте ми пакет за този вертуемар на български . Благодаря предварително :)  VirtueMart 2.0.10 bulgarian language

Сложих на joomla български но марта ми няма :)

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« Отговор #1 -: 26 Ноември, 2014, 15:35:06 »
0
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен prodavaime

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 35
  • Репутация: 0
Re: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« Отговор #2 -: 27 Ноември, 2014, 16:33:19 »
0
да това направих но когато го инсталирам и дам всичко да е на бг някой настройки изчезват също цената ми остава в Eвро а съм я задал да е на бг. най вероятно ще трябва да се барне нещо но ще видя като ми остане време през почивните дни и ако не мога да го оправя отново ще пиша


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Re: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« Отговор #3 -: 27 Ноември, 2014, 18:04:18 »
0
Оправи си заглавието на темата! Защо пускаш такова заглавие при положение, че не можеш да оправиш настройките на VM?
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« Отговор #4 -: 27 Ноември, 2014, 18:53:56 »
0
Ако си направил някакво съдържание и след това си инсталирал българския в магазина, то ще бъде в английските таблици.
Повтори го всичко пак  на БГ.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен prodavaime

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 35
  • Репутация: 0
Re: VirtueMart 2.0.10 bulgarian language
« Отговор #5 -: 29 Януари, 2015, 08:05:54 »
0
Когато инсталирам пакета на български защо ми изкарва тази грешка:


vmError: exeSortSearchListQuery Table 'phonesbg_dido.ntx62_virtuemart_products_bg_bg' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS l.`virtuemart_product_id` FROM `ntx62_virtuemart_products_bg_bg` as l JOIN `ntx62_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`) group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY p.`created_on` DESC LIMIT 0, 3
vmError: exeSortSearchListQuery Table 'phonesbg_dido.ntx62_virtuemart_categories_bg_bg' doesn't exist SQL=SELECT c.`virtuemart_category_id`, l.`category_description`, l.`category_name`, c.`ordering`, c.`published`, cx.`category_child_id`, cx.`category_parent_id`, c.`shared` FROM `ntx62_virtuemart_categories_bg_bg` l JOIN `ntx62_virtuemart_categories` AS c using (`virtuemart_category_id`) LEFT JOIN `ntx62_virtuemart_category_categories` AS cx ON l.`virtuemart_category_id` = cx.`category_child_id` WHERE cx.`category_parent_id` = 0 ORDER BY category_name ASC