Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Модул за даване и визуализиране на номера на статии  (Прочетена 4047 пъти)

Неактивен rumen_chomakov

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 22
  • Репутация: +1
Здравейте, изникна ми практическа задача по сайта който поддържам.

Казуса е следният: Статите от дадена категория преставляват отделни Обществени поръчки (ОП), според новият закон всяка ОП трябва да има уникално ID. Въпросното ИД трябва да е видимо при отварянето на статията (или вижте прикаченият файл) 


Сещате ли се за приложение, което да дава номера на статиите и да ги визузлизира след като се отворят.


Благодаря предварително.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
0
Здравей,

аз поне не знам за такъв модул, но си мисля, че ще стане с хак.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен rumen_chomakov

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 22
  • Репутация: +1
0
С какъв хак може да стане това, и от къде ще се генерират и задават номерата. Кой модъл според теб може да се преработи.

« Последна редакция: 13 Октомври, 2014, 10:11:51 от Бого »


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
0
Трябва да се добави в item.php /php/ кода за ID. Така според мен трябва да стане. Другия лесен вариант, ако не са много да ги изкараш като текст ID.




Извинявай, че по погрешка съм взел да пиша в твоя пост!
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
0
С какъв хак може да стане това, и от къде ще се генерират и задават номерата. Кой модъл според теб може да се преработи.

Кажи първо версията на Джумла и дали използваш стандартния компонент за статиите.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop