Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Решаване на проблем с Virtuemart срещу заплащане!!!  (Прочетена 1583 пъти)

Неактивен b3ariben

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 33
  • Репутация: 0
Здравейте отново на всички....!

Не знам дали тук мястото да пусна тази тема, но проблема ми е свързан с Virtuemart!
За това реших тук отново да споделя проблема си и да потърся човек, който да го разреши срещу заплащане от моя страна!

Проблема е свързан с Virtuemart и скриване на модул (бях пуснал в този раздел тема преди време)

Това е темата:
newbielink:http://forum.joomla.bg/index.php?topic=318.new#new [nonactive]

Това, което искам е описано в темата.
Да не се повтарям да пиша отново и отново какъв точно ми е проблема е добре този, който има желание да помогне срещу заплащане от моя страна да я прочете.

Да погледне какво съм опитал да направя, какви мнения, варианти са споделени за отстраняване на проблема.

Проблема ми е, че нямам достатъчно време, а и най-вече може би познания да отстраня това нещо, което ми е спряло работата по сайта, който работя.

Трябва ми човек, който наистина знае какво прави и може да разреши този проблем за минимално време, а не човек, който да тества и пробва своите познания.

За това и искам да си Заплатя, за да се разреши този проблем сравнително бързо (ден, два най-много).

Ако някой от вас приятели мисли, че е наясно за какво става въпрос и може да направи това, което искам...
Най-добре да ми пише на лично съобщение и да се договорим за тази работа колко пари би искал за да я свърши.
Следователно и мен ако ме устройва си стискаме ръцете, вършим работата и Аз си продължавам моята част по завършването на сайта.

Ето отново линк към темата и проблема, който искам да се разреши:
newbielink:http://forum.joomla.bg/index.php?topic=318.new#new [nonactive]

Лек ден!

:)

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Решаване на проблем с Virtuemart срещу заплащане!!!
« Отговор #1 -: 02 Септември, 2014, 17:35:00 »
0
Дай ми фтп достъп и си приготви паричките като не искаш да почетеш малко  :)
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Re: Решаване на проблем с Virtuemart срещу заплащане!!!
« Отговор #2 -: 02 Септември, 2014, 17:57:26 »
0
Колега @b3ariben,

вземи смени Joomla със Summer Cart! За да работиш с Joomla  трябва да се чете и да се мисли!
« Последна редакция: 02 Септември, 2014, 18:01:06 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!


Неактивен b3ariben

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 33
  • Репутация: 0
Re: Решаване на проблем с Virtuemart срещу заплащане!!!
« Отговор #3 -: 02 Септември, 2014, 18:33:44 »
0
Бого!
Уважавам всички, които се трудят и работят в тази област, но щом съм преценил, че нямам време значи нямам.

И питам кой иска да ми помогне за това, а не с какво да сменя Джумла....

Лека вечер!

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Re: Решаване на проблем с Virtuemart срещу заплащане!!!
« Отговор #4 -: 02 Септември, 2014, 18:40:57 »
0
Имаш стара тема по същия въпрос, там колегите ти отговориха. През това време не можа ли да се помъчиш да го разрешиш?
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!