Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Мета заглавия и мета описания  (Прочетена 2816 пъти)

Неактивен plamen91

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 6
  • Репутация: 0
Мета заглавия и мета описания
« -: 21 Май, 2014, 16:50:49 »
0
Здравейте,
Така имам 2 plugin-a които се опитах да ползвам за сео-то единия  е SH404SEF след като брах много ядове с url-ите успях да ги оправя и да вкарам в ред сайт-а, написах мета описанията и мета заглавията, но не работят. Реших да ползвам EFSEO(easy fronend SEO) доста изчистено, но отново пиша описания и заглавия на страниците и отново греда  >:( Някой имал ли е такъв проблем предполагам че пропускам някаква глупава настройка, но нещо ми отбягва. Другия вариант е да започна да пиша на артикалите описание, но с plugin мисля че е по удачно.

Неактивен Nikitov

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1657
  • Ха, НАЗДРАВЕ!!!
  • Репутация: +27
Re: Мета заглавия и мета описания
« Отговор #1 -: 21 Май, 2014, 20:10:01 »
0
За SH404SEF има изписано толкова много в този и в стария форум, че не е истина! Какво толкова не ти хареса на вградения sef? Как разбра,че мета таговете не работят? При CTRl+U няма ли ги в изходящия код?
_---------------------
Ха, наздраве!!! (beer)
"Прави това, което не си правил, за да се научиш" - К. Керин

Неактивен plamen91

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 6
  • Репутация: 0
Re: Мета заглавия и мета описания
« Отговор #2 -: 28 Май, 2014, 10:47:03 »
0
Прочел съм доста за SH404SEF и аз мисля че съм наясно с плъгина, работата е там че ту работи ту не работи. Понякога заглавието е такова което съм задал друг път излиза друго .... а ги проверявам с mozbar, а за заглавията най-лесния начин да видя че не работят е като погледна заглавието на таба ;) наистина няма никаква логика защо така се получава.
Поздрави :)


Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Re: Мета заглавия и мета описания
« Отговор #3 -: 28 Май, 2014, 12:18:56 »
0
При джумла 2.5 и 3.хх няма нужда от SH404SEF за seo. И въпреки това, дори да го инсталираш си работи перфектно, но има много настройки и съответно много неща които можеш да объркаш.

Понякога се случва едно и също нещо да излиза дори със SH404SEF на няколко различни урл адреса. Тогава ползваш търсачката му, намираш проблемния урл и задаваш ръчно да сочи към правилния.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен me7hos

  • Михаил Семерджиев
  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 4211
  • Репутация: +10
Re: Мета заглавия и мета описания
« Отговор #4 -: 28 Май, 2014, 14:35:38 »
0
Прочел съм доста за SH404SEF и аз мисля че съм наясно с плъгина

Това изречение показва, че не си прочел достатъчно.
It's all about motivation
locked ideas

Неактивен plamen91

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 6
  • Репутация: 0
Re: Мета заглавия и мета описания
« Отговор #5 -: 29 Май, 2014, 14:58:06 »
0
Не знам дали съм прочел достатъчно, но съм отделил доста време.Използвал съм го и преди там ми трябваше да пренапиша URL-те на кирилица и ми свърши перфектна работа сега работя върху сайт на английски и почвам да се чудя дали изобщо ми трябва. Мислите ли че ще се омажат нещата ако го изтрия ?