Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Бяла страница в администрация  (Прочетена 2089 пъти)

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
  • Репутация: +3
Бяла страница в администрация
« -: 03 Декември, 2019, 16:13:45 »
+1
Здравейте,
на втори сайт ми се появи проблема бяла страница след логване в администрацията...

Понеже открих от къде идва проблема викам да го споделя да не се чуди друг...

Както сте си в администрацяита (бялата страница) дописвате в адреса "/index.php?option=com_plugins" и спирате "Quick Icon - PHP Version Check" , разбира се може и през базата данни, но е далеч по-трудоемко :)

П.С.
Сайтове не са с последна версия ъпдейтнати, може и от там да е проблема, но нямам време и желание да разбирам на този етап...

Дано съм спестил на някой загубени минути от живота :D (beer)

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Re: Бяла страница в администрация
« Отговор #1 -: 04 Декември, 2019, 09:37:41 »
0
Втори начин (правилния) за разрешаване на такива проблеми - да се види какъв е проблема и да се отстрани: При включен еррор репортинг, ще се види къде е грешката в лога. Ако е изключен репортинга, редактираш ръчно configiration.php файла, включваш репортите, отваряш страницата отново и след това грешката ще лъсне на страницата. Ако не се вижда на екрана, подробностите ще са в еррор лога.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
  • Репутация: +3
Re: Бяла страница в администрация
« Отговор #2 -: 09 Декември, 2019, 18:55:31 »
0
Втори начин (правилния) за разрешаване на такива проблеми - да се види какъв е проблема и да се отстрани: При включен еррор репортинг, ще се види къде е грешката в лога. Ако е изключен репортинга, редактираш ръчно configiration.php файла, включваш репортите, отваряш страницата отново и след това грешката ще лъсне на страницата. Ако не се вижда на екрана, подробностите ще са в еррор лога.

А да Еди, добре ме подсети... извинявам се, че не споменах, че това НЕ РАБОТИ :)
public $error_reporting = 'default'; - ако това имаш предвид...
и при максимум и при дивелопър нищо не вади + в еррор лога няма нищо ;)

И за правилният начин знам, но както написах и в поста - нямам време да го намирам.


Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Re: Бяла страница в администрация
« Отговор #3 -: 10 Декември, 2019, 08:40:23 »
0
При повечето грешки работи, но понякога наистина нищо не показва. Е тогава наистина е гадно и се започва гадаенето :)
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
  • Репутация: +3
Re: Бяла страница в администрация
« Отговор #4 -: 12 Декември, 2019, 13:24:32 »
0
При повечето грешки работи, но понякога наистина нищо не показва. Е тогава наистина е гадно и се започва гадаенето :)

така е... и понеже ми се случи за 2ри път в рамките на седмица-две реших да споделя с останалите току виж съм спестил някоя друга мъка на някой ;)