Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Figura.bg - Отслабване с 100% натурални продукти  (Прочетена 4617 пъти)

guest740

  • Гост
Очаквам препоръки и мнения, използвал съм Joomla 2.5, VirtueMart и още няколко компонента и добавки. Дизайна си е специално направен за този сайт, не е готова тема.

Figura.bg - Отслабване с 100% натурални продукти

PS. Ако забележите нещо да не работи, ще съм ви благодарен да ми пишете.

Отбелязано като най-добър отговор от - 27 Октомври, 2022, 05:58:21

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Да ти кажа честно, сайта ти много ми хареса. Харесва ми това че си изпипал детайлите. Харесва ми че има завършен вид. Харесва ми и това че няма нищо което да ме дразни с изключение на дребни неща, които съм сигурен че са сложени нарочно с някаква умисъл.

Неактивен speedy

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 294
Re: Figura.bg - Отслабване с 100% натурални продукти
« Отговор #2 -: 10 Април, 2014, 09:58:22 »
Доста куул, само стрелката не ми харесва, че те връща много дървено нагоре, повече би ме изкефило да е такова мазн


Неактивен Kau3ep Co3e

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 544
    • зелен чай
Re: Figura.bg - Отслабване с 100% натурални продукти
« Отговор #3 -: 10 Април, 2014, 10:24:47 »
Много ми хареса, чак се зачетох (up)

Неактивен Bendjamini

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1537
Re: Figura.bg - Отслабване с 100% натурални продукти
« Отговор #4 -: 11 Април, 2014, 04:13:41 »
Сайта 6+

Иначе каква е идеята да се скрие, че е Джумла. Милиони я използват вече..да не задълбавам темата :)

http://www.figura.bg/oldweb/ старата версия ти и в нея си преправил всичко и навсякъде е името ти :)

Иначе за да ти е интересно и да имаш занимавка. Има линк в сайта ти, който като го отвориш и пише "Joomla" Приятно търсене. И не те блъфирам.

Иначе, защо тук в темата заглавието, не е само "Figura.bg" не ти е нужно форумското сео в гугъл :D - това в кръга на шегата. Всичко е 6 по сайта.

Виж го само през различните резолюции как е.