Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Как да си направя да не могат да се редактират категориите и всички права за ста  (Прочетена 2015 пъти)

Неактивен Георги Георгиев

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 486
  • Репутация: +1
Как да си направя да не могат да се редактират,изтриват/добавят категории и да има всички права за статии ?

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
За вградения няма как, за к2 - може
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Георги Георгиев

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 486
  • Репутация: +1
Да, кофти, разбива ми се сайта. Тез от джуумла не го ли разбират?! Щото клиентите тук таме правят статии тук таме си мислят че правят статии но редактират категории мислейки си че правят  статии и става мазало...
« Последна редакция: 25 Февруари, 2019, 20:07:23 от Георги Георгиев »


Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Да, кофти, разбива ми се сайта. Тез от джуумла не го ли разбират?! Щото клиентите тук таме правят статии тук таме си мислят че правят статии но редактират категории мислейки си че правят  статии и става мазало...

Щом имаш клиенти, значи имаш познания, щом имаш познания ще барнеш тук и там и ще го направиш! Прави се точно с 10 мин писане на код и човъркане по системата  ;)

Неактивен Георги Георгиев

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 486
  • Репутация: +1
За вградения няма как, за к2 - може

Бая рових интернета но никъде не можах да намеря даже намек как да се забрани редактирането/изтриването на категориите.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Бая рових интернета но никъде не можах да намеря даже намек как да се забрани редактирането/изтриването на категориите.

здравей,

трябва да направиш група и съответно да и махнеш правата да не може да редактира категориите/аз бих редактирал правата през базата данни/.

Мишо най-добре те посъветва да преминеш към компонента K2 , с доста по-малко усилия би се справил.

Поздрави!
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!