Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Как се инсталира Jооmla! от изтеглянето до... края?  (Прочетена 7372 пъти)

Неактивен lgibm

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
Моля, ако някой има достатъчно търпение, бавно и нехакерски да опише стъпка по стъпка как се инсталира Джумла! Опитах се да намеря информация, но на въпроси на хора като мен - тотални лаици - им отговарят хора, за които това е като детска игра и описанията им са като това: "Сваляш пакет, качваш, разархивираш, връзваш базата и си готов". Това е несериозно... Как може това да е помощ? Ако има вече описано подробно как се прави, моля дайте линк, ако имате търпение, моля опишете стъпка по стъпка. Искам да кача Джумла в хостинг от Суперхостинг. Как се прави това с базата данни, как се "връзва" после? Мислете като човек, който току що си е свалил архива и идея няма какво да прави с него. Свалих си Joomla_3.6.5-Stable-Full_Package. Искам да е и на български. Свалих си bg-BG_joomla_lang_full_3.6.5v2. Имам хостинг. Какво да правя от тук нататък?

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Виж първо това и после, ако нещо не е ясно - питай
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_xw_I8WIe64" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_xw_I8WIe64</a>
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
Здравей.
По-известните хостинг провайдъри предлагат автоматично инсталиране на голяма част от CMS-ите, включително и Joomla.
Къде ти е хостинга?
٩(●̮̃•)۶


Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Здравей,

нищо сложно няма, но все пак ако видиш проблем ми пиши на лично да ти помогна! ;)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!