Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: сайт - каталог и форум  (Прочетена 4996 пъти)

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #15 -: 15 Септември, 2017, 10:06:46 »
компетентен ли си по темата ми е следващия въпрос... , покажи сайтове изградени от теб, включващи SMF, mtree и т.н.

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #16 -: 15 Септември, 2017, 10:10:30 »
а колкото до това дали съм качествен човек, не сте Вие господине, който ще ми прави оценка...
Моля компетентните лица, да вземат мерки, отдавна този форум трябва да се регулира... и да се спре с обидите и изказванията с липса на морални основи... моля Ви, да вземете отношение...

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #17 -: 15 Септември, 2017, 10:11:46 »
За хапчетата трябва да се консултираш с доктор тесен специалист  :-\

Това което не разбираш относно желанието ти да създадеш някакъв сайт, които дори не си обяснил какъв ще е, е че никога няма да можеш да направиш такъв сайт дори и бог да е с теб! Всъщност с негова помощ може да се получата нещата. Ти НЕ РАЗБИРАШ, че няма как за един месец да направиш сайт с форум и каталог, на два езика и то сам с малко чужда помощ! Това ще отнеме поне 10 години! Няма плъгинче което да сложиш в сайта си и регистрацийката на единия сайт да се използва и във форумчето и къде ли не! Няма форумче което да можеш да администрираш щот не ти стигат познанията! Чета ти глупостите из форума от няколко години вече ти имаш развитие за това време, колкото нормален човек би имал за 2 часа!

От сега залагам че този проект няма да се осъществи, въпреки всичко ставам безплатен консултант на консултанта които да ще те консултира.

Между другото, същото би ми казал Бил Гейтс ако го помоля да ми помогне да създам нова операционна система подобна на майкрософт!

Звучиш така!
"Моля, моля, моля, моля, моля, моля администраторите да вземат мерки ... изглеждам тъп, а в този форум не може така да правите да ме изкарват тъп и че не разбирам, аз просто искам някои да ме научи как да инсталирам два модула и да направя сайт с връзка между две отделни CMS системи с различни бази данни на два езика, моля, моля, моля, моля, моля, той не е компетентен така да ми говори, не е качествен човек, аз не го обидих пръв, а той мене, а няма прово, щото аз хапчета не пия!"
« Последна редакция: 15 Септември, 2017, 10:20:30 от MOn dsoffn »


Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #18 -: 15 Септември, 2017, 10:27:41 »
идеално казано, щом Вие господине инсталирате един форум за 10 години и и го "връзвате" с joomla сигурно за още толкова, какво мога да сторя - фактите говорят...

Неактивен Ventcislav

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 191
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #19 -: 15 Септември, 2017, 11:02:47 »
и последно за да завърша - помолих Ви да демонстрирате нещо направено от Вас господине, но уви явно ще си останете само с това  да питате, цитирам Ви - "Бюджет?, Бюджет?, Бюджет?..."

Хубав ден на всички!

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: сайт - каталог и форум
« Отговор #20 -: 15 Септември, 2017, 11:41:07 »
мдааааа:))
Според мен е по-добре да се ползва Кунена тогава.
Няма да се правят мостове с SMF и отделен дизайн на темплейта и бюджета ще е по-нисък, но ти си решаваш.

//Иване, стига се заяжда с човека. Ако ще работиш по проекта - работи.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop