Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Търся музикален плейър...  (Прочетена 4689 пъти)

Неактивен Atlantis

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 110
  • Репутация: 0
Търся музикален плейър...
« -: 04 Ноември, 2016, 13:58:56 »
0
Та така...трябва ми някакъв читав плейър...трябва да потдържа плейлист в който да си добавяш песнички за слушане, трябва и да може да плейва примерно цял албум (или предварително създаден плейлист...), ако може същия пелйър да се ползва за видео - още по добре, но не е задължително. Също би било добре да е безплатно или поне не много скъпо...или ако има желащи да купим нещо групово...
Трябва ми за сайт на рок банда...което предполага, че ще има значително количество музика...и плейъра ще е важна част от сайта...с две думи - трябва да е стабилен, да не крашва и да не създава проблеми...
Гледах ей това:
newbielink:https://extensions.joomla.org/extensions/extension/multimedia/multimedia-players/sj-html5-audiofly [nonactive]
Изглежда добре, макар, че на демото не ми изкарва звук...ма може да е и щото е демо все пак. Някой ако има преки впечатления...ще се радвам да сподели.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Re: Търся музикален плейър...
« Отговор #1 -: 04 Ноември, 2016, 14:18:03 »
0
html 5 поддържа audio

<audio controls>
  <source src="#" type="audio/ogg">
  <source src="#" type="audio/mpeg">
  </audio>
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Atlantis

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 110
  • Репутация: 0
Re: Търся музикален плейър...
« Отговор #2 -: 04 Ноември, 2016, 14:29:29 »
0
Знам...ама като трябва да добавиш 200+ песни...групирани по различни критерии...става малко тегаво, та за това търсех нещо по-лесно за администриране...


Неактивен Пламен

  • Преводач
  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 276
  • (plp)
  • Репутация: +12
Re: Търся музикален плейър...
« Отговор #3 -: 04 Ноември, 2016, 16:41:46 »
0
Phoca Download?
Имаше опция за плеър, както и етикети и категории.