Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг  (Прочетена 3208 пъти)

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« -: 30 Октомври, 2016, 17:59:44 »
Искам да благодаря на всички участници, съфорумници, лектори, и нашите партньори за приятното изживяване!
2 дни и една вечер си минават като миг и за мен времето се оказа май късо.
До нови срещи догодина  (beer)

//чакам снимки и клипове :)
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Стефан Иливанов

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 412
  • (Бай Мангал)
    • CMS България
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #1 -: 30 Октомври, 2016, 18:20:03 »
ами чакам ги и аз :)
PLG_AUTH_COOKIE_ERROR_LOG_INVALIDATED_COOKIES="Идентификационните токъни бяха инвалидирани за потребител %u, защото не е намерен съответстващ запис "
CMS България - Преводи, разширения и шаблони за Joomla

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #2 -: 30 Октомври, 2016, 19:08:11 »
ами чакам ги и аз :)

Мълчи, че току виж са ни изтепосали на фото ранко сабахлян в лоби барчето на приказката за нови проект (shut)
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #3 -: 30 Октомври, 2016, 20:56:46 »
"JoomlaDay™ 2016 събра ентусиасти и професионалисти от уебиндустрията. Събитието се проведе като Joomla Уикенд в Пловдив на 29 - 30 октомври 2016 год. За пръв път имахме възможност да се видим с доста колеги на живо и да разискваме нещата в спокойна обстановка. Надяваме се, че и следващата година ще продължим добрата традиция!"
https://www.facebook.com/joomla.bg/?fref=nf&pnref=story

Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Стефан Иливанов

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 412
  • (Бай Мангал)
    • CMS България
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #4 -: 31 Октомври, 2016, 09:13:06 »
Трябват ми юзър неймовете на следните хора (по регистрация в форума)

1ва снимка, изпадналия от кадър в дясно, много нисък (то всички за мен са ниски, ама този беше много нисък) - ник нейм в форума, на втора снимка май му е сниман тила
Габровеца, този с BSD. Тоя с Врачанската регистрация (че с Омразете се разбирам по убаво) :)
Трета снимка:
Първия от ляво на дясно, ако не греша е Габровеца с BSD, прескачаме втория с червеното яке, следващия с жълите линии (виртуемарт фена) - неговия ник (че вече старост не  радост, забравям имена, никове....)

И един дето не го виждам там, Стоян, малдеж с черна брада.

PS: За тестове ми требват :)
PS2 ; и на Дона некъв телефон/фейс/ или квото дойде
PLG_AUTH_COOKIE_ERROR_LOG_INVALIDATED_COOKIES="Идентификационните токъни бяха инвалидирани за потребител %u, защото не е намерен съответстващ запис "
CMS България - Преводи, разширения и шаблони за Joomla

Неактивен Reloaded_man

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 24
    • Производител на народни носии, ученически униформи, униформи, мажоретни костюми, карнавални костюми, сценични облекла, спортни екипи, рекл
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #5 -: 31 Октомври, 2016, 11:22:41 »
Здравейте,
Едуард каза, че ще качи pdf-а - Фактори за класиране в Гугъл през 2017 година за да го погледнеме по обстойно.

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #6 -: 31 Октомври, 2016, 11:28:42 »
Здравейте,
Едуард каза, че ще качи pdf-а - Фактори за класиране в Гугъл през 2017 година за да го погледнеме по обстойно.

Здравей,

ще ги качим всичко което е представено на Weekend 2016 на сайта. Видео и слайдовете, които представиха лекторите.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #7 -: 31 Октомври, 2016, 12:13:16 »
Ето я. Презентацията от лекцията ми от Джумла Ден 2016 може да се свали от тук:  http://3dwebdesign.org/faktori-klasirane-google-2017.pdf

Ще остане за свободен download завинаги на този урл адрес. Моля, не я качвайте на други сайтове!
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Иван Иванов

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 39
    • www.scoutbg.org
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #8 -: 03 Ноември, 2016, 13:55:54 »
Снимките качени ли са някъде?

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
акаме
« Отговор #9 -: 03 Ноември, 2016, 17:18:18 »
Снимките качени ли са някъде?
Тези, които ми sparek са малко големички за уеб-а и не ми остана време да ги омачкам, че ме затрупа работа след мероприятието.
Утре /*дано остане време*/ ги преформатирам и ще ги кача в сайта.

Чакаме и материала от камерата на сашомашо и бого сглобява видеата.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #10 -: 03 Ноември, 2016, 17:52:28 »
Да, скоро ще го сглобим, само колегата Жоро да ми предостави видеото.

Поздрави! :)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #11 -: 04 Ноември, 2016, 18:14:44 »
Такаа..здравейте .Искам да се извиня публично за издънката която направих и да обясня причините въпреки че, те може би не ви интересуват , но и също така да решим как да компенсираме лекцията с онлайн такава или видео.
 Както Мишо знае съм в период на преместване на 600 км и решихме да съгласуваме нещата, но в деня в който трябваше да пътувам си изгубих талона на колата, личната карта и телефона.Незнайно как в същия джоб имаше и едни 50 лева които си седяха там. Търсенето продължи 9 часа без резултат и съответно отмених трипа. В-сичките ми комуникации бяха извън обсег. Нямаше как да се свържа нито с Мишо нито с никой а и не ми беше до това честно казано.
Сега тъй като лекция трябва да има дайте да видим как да компенсирам за неявянето ми -има 2 варианта:
онлайн семинар или видео?
Ако някой има желанието да ми тегли една  публично няма да се сърдя-все пак грешката си е моя-но..ще я компенсирам по един или друг начин.

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #12 -: 04 Ноември, 2016, 18:37:49 »
Сега тъй като лекция трябва да има дайте да видим как да компенсирам за неявянето ми -има 2 варианта:
онлайн семинар или видео?
Ако някой има желанието да ми тегли една  публично няма да се сърдя-все пак грешката си е моя-но..ще я компенсирам по един или друг начин.

Дай едно видео и отделно приказката в пдф.
// притесних се за теб с това нощно пътуване през Пирина, но поне не е нещо сериозно.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
Re: Joomla! Weekend 2016 мина като един миг
« Отговор #13 -: 04 Ноември, 2016, 19:29:58 »
вируса дето ни нападна е друга тема. още сме болни с Еди, но ще се оправим. иначе другата седмица ако го вземат на градинка ще направя видео,