Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Търся Joomla специалист за партньор  (Прочетена 11498 пъти)

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Здравейте,

Аз правя главно WordPress плъгини, някои от тях бих искал да дублирам и на Joomla. Търся специалист по Joomla за партньор. Знам какво и как да направя, но нямам време, затова бих искал да си поделим печалбата.

Няма ограничения за възраст: нито долна, нито горна граница. Единствено условие: да свършите всичко, което ще обещаете. Иначе и за двама ни няма пари...


Крум Чешмеджиев
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #1 -: 25 Юли, 2016, 12:05:24 »
0
Сподели повече за тези плъгини.
//Тук работим с компоненти, модули и плъгини.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #2 -: 16 Септември, 2016, 20:26:49 »
0
Извинете ме за бавната реакция, това само показва че съм зает...

Става дума за плъгини (или компоненти и модули, не съм сигурен за терминологията) за синхронизации с външни услуги. Например списъка на потребителите със пощенски списък. Не мога да кажа много в момента, предпочитам да дискутирам подробностите с точния човек.
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)


Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #3 -: 16 Септември, 2016, 22:31:28 »
0
Например списъка на потребителите със пощенски списък.
За това си има готово решение:
https://extensions.joomla.org/extension/acymailing-starter

Компонента позволява да се вкарат всички съществуващи  потребители в пощенски списъци и всеки нов автоматично да се добавя
« Последна редакция: 16 Септември, 2016, 22:35:34 от Михаил »
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Bendjamini

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1537
  • Репутация: +3
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #4 -: 19 Септември, 2016, 12:22:01 »
0
към админите: :*

Към темата - ние пък падаме от марс -

http://krumch.com/portfolio/

към админите: и неговото егн имам кидс

към темата - част от протфолиото е неактивно - виждал съм ги такива като тебе.

Другия път като пускаш тема с която си търсиш бизнес парньор, то гледай да е по-добре систематизирана - дори соц, изгледащо поднесена информация, каквато е в сайта ти. Не ти казвам да коментираш, цени, но

Цитат
затова бих искал да си поделим печалбата.

Ако ти не разбираш нищо от джумла и ми дадеш задача да създам, модул, плугин, компонент и го направя и то го дам, аз не виждам защо трябва да деля с теб на равно ? сещаш се.

Ти си търсиш фрииленсъри, на които да плащаш на час по зададен проект и крайна дата. Ако смяташ, че можеш да плащаш пусни си обява в такъв тип сайтове, които не се ограничават само в България.

И аз ли трябваше да ти диря портфолиото за да разберем малко повече за теб ? Не звучи сериозно.
Пожелавам ти да намериш хора за нужната работа.

към админите: немам думи

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #5 -: 20 Септември, 2016, 19:56:41 »
0
За това си има готово решение:
newbielink:https://extensions.joomla.org/extension/acymailing-starter [nonactive]

Компонента позволява да се вкарат всички съществуващи  потребители в пощенски списъци и всеки нов автоматично да се добавя

Имам по-добро решение, затова си позволих да искам помощ...
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #6 -: 20 Септември, 2016, 20:09:52 »
0
към админите: :*

Към темата - ние пък падаме от марс -

newbielink:http://krumch.com/portfolio/ [nonactive]

към админите: и неговото егн имам кидс

към темата - част от протфолиото е неактивно - виждал съм ги такива като тебе.

Другия път като пускаш тема с която си търсиш бизнес парньор, то гледай да е по-добре систематизирана - дори соц, изгледащо поднесена информация, каквато е в сайта ти. Не ти казвам да коментираш, цени, но

Ако ти не разбираш нищо от джумла и ми дадеш задача да създам, модул, плугин, компонент и го направя и то го дам, аз не виждам защо трябва да деля с теб на равно ? сещаш се.

Ти си търсиш фрииленсъри, на които да плащаш на час по зададен проект и крайна дата. Ако смяташ, че можеш да плащаш пусни си обява в такъв тип сайтове, които не се ограничават само в България.

И аз ли трябваше да ти диря портфолиото за да разберем малко повече за теб ? Не звучи сериозно.
Пожелавам ти да намериш хора за нужната работа.

към админите: немам думи

Следователно не си ми партньор - виждал съм ги такива като тебе. В което не виждам нищо лошо, просто "несъответствие". :-)

към админите: немам думи
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #7 -: 20 Септември, 2016, 20:44:16 »
0
Имам по-добро решение, затова си позволих да искам помощ...

Ако това не решава изискванията ти, трябва да дадеш конкретни изисквания // 1, 2, 3 ...

// Когато Bendjamini е писал в твоята тема, е бил малко афектиран от януарската му забрана да пише тук за 30 дни. Не му се сърди ;)

Между другото на Joomla ден - Пловдив 29 - 30 октомври  в малката зала сме предвидели 'Forum.Joomla.BG на живо за начинаещи в Joomla!'
http://joomla.bg/joomladay/item/175-programa-za-joomla-den-plovdiv-29-30-oktomvri-2016-god
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Kiril Kadiev

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #8 -: 20 Септември, 2016, 21:47:47 »
0
Здравей, Крум, може ли да споделиш малко повече информация за проекта който искаш да осъществиш?
Изисквания, време за изработка, цена за разработката и т.н.
Благодаря предварително.
« Последна редакция: 20 Септември, 2016, 21:51:03 от Kiril Kadiev »

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #9 -: 10 Октомври, 2016, 18:18:49 »
0
Ако това не решава изискванията ти, трябва да дадеш конкретни изисквания // 1, 2, 3 ...

Непременно, но предпочитам да го кажа на бъдещия партньор, след като разбера кой иска да ми е партньор. Това че някой ще заяви желание, не значи че след като разбере задачата не може да се откаже (защото може да не му е интересна или по силите, например). Но в негов и мой интерес е да не съобщавам идеята във форум...

// Когато Bendjamini е писал в твоята тема, е бил малко афектиран от януарската му забрана да пише тук за 30 дни. Не му се сърди ;)

Не се сърдя, не съм конструиран така :-) Знам само че света е огледало ("каквото повикало, такова се обадило", "кой каквото прави, на себе си го прави").

Между другото на Joomla ден - Пловдив 29 - 30 октомври  в малката зала сме предвидели 'Forum.Joomla.BG на живо за начинаещи в Joomla!'
newbielink:http://joomla.bg/joomladay/item/175-programa-za-joomla-den-plovdiv-29-30-oktomvri-2016-god [nonactive]

Благодаря, но не искам да навлизам в Joomla, иначе нямаше да търся партньор...
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #10 -: 10 Октомври, 2016, 18:44:10 »
0
Здравей, Крум, може ли да споделиш малко повече информация за проекта който искаш да осъществиш?
Изисквания, време за изработка, цена за разработката и т.н.
Благодаря предварително.

Благодаря ти за интереса!

Не мисля да споделям повече техническа информация в момента.

Изисквания: равноправно партньорство. Имам идея, тествана че работи. Имам PHP код, работещ, но не в Joomla. Мога да помагам с продажбите, знам как. Търся кой да "имплантира" кода в Joomla и да го поддържа след това.

Време за изработка: колкото по-бързо, толкова по-добре (както за всеки бизнес, няма с какво да те изненадам).

Цена: 50% от печалбите. Приходите от проекта са два вида: преки продажби (това се сещаш какво е) и странични проекти (когато някой иска разширение на плъгина/компонента/модула и е склонен да ни плати за това, както и за подобни на плъгина/компонента/модула "други платени задачи").

Моля те разясни ми "и т.н."? Задавай още въпроси, ще се радвам да отговарям, доколкото смятам за разумно на този етап. Очаквам да кажеш "бих искал да бъда партньор",  и тогава минаваме на "следващо ниво", със съответните му правила, където ще мога да дам повече информация.

Надявам се повече хора да се заинтересуват, защото проектите са повече от един.
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
  • Репутация: +2
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #11 -: 10 Октомври, 2016, 20:57:55 »
0
Само факта че предлагаш 50% делба на печалбата говори доста за това колко малко разбираш от бизнес, без да се обиждаш.
В един бизнес все някой трябва да държи контролният пакет било то и с 51%. Печалба се разпределя според процентуална работа и дивиденти ама вие и това не обсъждате. Делчо на фифти е несериозно, съжалявам да ти го кажа но едни 20 до 25 % биха заинтересували доста сериозни хора тук поне.
Аз на твое място бих си пожелал екип с по 10% дивидент поне от 3ма или 4тирима като държа контролният пакет поне до 55 % и бих се натоварил с рекламата и маркетинга на апликацията което ще ми донесе стеди инком от 12% поне.
За мен не звучи сериозно офертата, което не пречи да е такава и да носи печалби. Просто ти давам малко насоки па ти както си решиш.

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
  • Репутация: +2
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #12 -: 10 Октомври, 2016, 21:04:24 »
0
А това че не искаш да споделяш техническа информация си е съвсем нормално-пази си идеите.

Неактивен Крум Чешмеджиев

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 8
  • Репутация: 0
    • Krum Cheshmedjiev
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #13 -: 13 Октомври, 2016, 18:07:13 »
0
Много благодаря, bongo1111! Няма как да се обидя, не разбирам от бизнес, разбирам от код. За мен ще е удоволствие да ми помогнеш с твоите умения и да получиш подобаващ приход. Моля те, ако наистина имаш желание, потърси ме на лични.
I have already created everything what you can imagine, and several things, that you can't imagine too :-)

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
  • Репутация: +2
Re: Търся Joomla специалист за партньор
« Отговор #14 -: 15 Октомври, 2016, 00:18:33 »
0
ти май не разбра че форума е за да си помагаме без приход. аз съм тука за да споделям знания и да търся помощ когато закъсам а не за приходи или балъци да им взимам парите. горния пост ти казах какво да правиш ако не ти е ясно има курсове по бизнес мениджмънт, тука е форум за джумла проблеми.
« Последна редакция: 15 Октомври, 2016, 00:22:08 от bongo1111 »