Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Миграция на сайт към Joomla и поддръжка в последствие  (Прочетена 4474 пъти)

Неактивен Stan1980

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Здравейте,

Търся контакт на подходящ човек, с достатъчно опит и познания , който може да прехвърли съдържанието на съществуващ сайт, в Joomla, било то и използвайки template. Сайта е newbielink:http://www.seajobs.bg [nonactive], като освен всички налични функционалности и подобряване на дизайна, търся създаването на доста допълнителни неща , в последствие.

Надявам се на предложения и заинтересованост , за което ще съм благодарен.

Благодаря предварително.

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
На какво е базиран сайта ви в момента?
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Този сайт май сме го обсъждали вече през 2 и 13-та:
http://archive.joomla.bg/index.php?topic=26191.0

Какво стана тогава?

//Задай точно какви са ти изискванията и за последствие в това число.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop


Неактивен Stan1980

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Благодаря за отговорите, аз лично нямам спомен за обсъждане на сйата от тази година, но е възможно.

До колкото мога да отговоря на какво е базиран сайт, PHP и HTML, ако това изобщо е от ползва в отговора.

Изискванията за в последствие , са в допълнение на възможностите който хората, със собствен профил могат да развиват , но предпочитам за тях да говоря лично, а и след прехвърлянето на сайта. Като първа стъпка за мен е важно да бъде прехвърлено съдържанието и функционалносттите в Joomla, както е сега плюс възможности за монетеризиране , при публикуване на обяви и новини, и логване на различни нива .

Забравих да допълня, че не живея в България и определено търся, някой който ще помага в поддръжката на сайта за напред.

« Последна редакция: 03 Май, 2016, 18:20:35 от Stan1980 »

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Ние можем да ви прехвърлим съдържанието в Джумла. Но за да ви бъде дадена оферта трябва да имаме достъп до базата данни - трябва да се прецени колко труд ще отнеме прехвърлянето на съдържанието. Ако желаете, можете да ми пишете от тук и ще се разберем: http://3dwebdesign.org/kontakti/3d-уеб-дизайн
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Stan1980

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 3
Здравейте,

все още чакам и търся реално предложение от някой , който иска да прехвърли съдържанието на сайта, който съм споменал по-горе в Joomla или Wordpress .

Надявам се да намеря  за дългосрочна работа.

благодаря предварително

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Аз съм сериозен, но още не съм поглеждал сайта ви. Като всяка фирма с добри цени за съжаление при нас има доста чакане защото сме затрупани с работа, да не говорим че в момента имам и курс с 8 човека и заради него се налага да работя 3 дена в седмицата по 14 часа на ден. Ще опитам до утре да ви върна отговор с порядък на цените.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Изпратете ми данни за достъп до сървъра и базата данни за да мога да преценя нещата и да говорим конкретно.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop