Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Проблем с публикувани продукти в главна категория на онлайн магазин  (Прочетена 1287 пъти)

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Здравейте, дали някой ще може да ми помогне със следния проблем. Използвам джумла 2.5.27 и VirtueMart 2.6.12 и след като публикувах продукти в една категория, тези продукти ми излизат в страницата, където съм ги публикувал, но когато кликна на тях, не става нищо. Все едно няма никой. А другия проблем е, че когато кликна бутона на количката, ме праща на страница, която е категория за продукти, но не и в полетата на самата количка.
Моля ви, ударете едно рамо, за да се реши този проблем!

Благодаря ви предварително!

Поздрави

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Здравей,

тази категория на VM вързал ли се  с меню? Какво не става, бутона "купи" не работи ли ? Дай малко повече инфо, че нещо не разбрах.


Поздрави!
« Последна редакция: 30 Октомври, 2014, 01:12:45 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Здравей, първо искам да ти благодаря, че се отзова на апела ми за помощ!!! Благодаря!
Значи вързал съм тази категория към менюто, но когато ида в нея, натискайки снимката или надписа на вкарания продукт, ми се зарежда отново същата категория, но не и продукта, върху който съм кликнал.

Още веднъж благодаря!

Поздрави


Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Дай линк да видя
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Уф, уж всичко оправих - но сега пък започна да ми излиза ето това, когато поръчам даден продукт, или когато отида в кошницата...



        Info: weigth_countries _weightCond orderWeight:0.0001 method->weight_start: method->weight_stop: result:1
        Info: weigth_countries _nbproductsCond nbproducts:1 method->nbproducts_start:0 method->nbproducts_stop:0 result:1
        weigth_countries _orderamountCond cart_amount:40 method->orderamount_start:0 method->orderamount_stop:0 result:
        weigth_countries _zipCond zip:1000
        Info: weigth_countries _weightCond orderWeight:0.0001 method->weight_start: method->weight_stop: result:1
        Info: weigth_countries _nbproductsCond nbproducts:1 method->nbproducts_start:0 method->nbproducts_stop:0 result:1
        weigth_countries _orderamountCond cart_amount:40 method->orderamount_start:0 method->orderamount_stop:0 result:
        weigth_countries _zipCond zip:1000

Моля ви, дайте идея откъде може да идват тези грешки.

Благодаря ви!

Поздрави

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Здравей,

VM пищи, че и липсва във формата за регистрация, пощенски код,.....и другите които са изброени. Пусни ги.
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Joao NY

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 147
  • Репутация: 0
Извинявам се за тъпия въпрос, но от къде мога да ги пусна тези неща? А сега открих и друго, когато е под администраторски права, в категориите на сайта има продукти, но след като го включа за потребители, продуктите, налети в категориите липсват???? Нещо съвсем се изпочупиха нещата :(





Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2275
  • Репутация: +28
Ето от тук, второто виж  правата.

« Последна редакция: 02 Ноември, 2014, 20:20:52 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!