Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Търся платена помощ, сайт за резервация на лимозини  (Прочетена 9711 пъти)

Неактивен rdelight

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 41
  • Репутация: 0
Здравейте,
Нуждая се от девелопер, който би могъл да ми направи сайт за резервация на лимозини от рода на newbielink:http://654limo.com/ [nonactive]

Трябва да има каталог от превозни средства, цени, услуги, и отделение за резервация, като всичко това трябва да бъде на английски. Не е важен уникалният шаблон, колкото перфектното SEO, фокусирано в точно определена местност Destin, FL 32541 САЩ.
Бихте ли ми препоръчали към кого да се обърна и каква цена да очаквам. Можете да ме намерите на лични съобщения с оферти.

Благодаря!
Покрив не се строи когато навън вали!

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Здрасти,
Проекта изглежда интересен. Ще има ли плащане и ако да, какви методи ще се използват?

//едит:
Имах предвид плащане при резервация на лимузина. Също така ме интересува на каква база ще бъдат обявени цените за наем.
За период от време, мили и тн. ?
« Последна редакция: 13 Юни, 2014, 17:59:15 от Михаил »
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
rdelight, ние специализираме в точно такива дейности и принципно можем да помогнем, но капацитета ни е много запълнен и ако бързаш, не сме ние фирмата. Иначе може да погледнеш това като услуга: http://3dwebdesign.org/forum/registraciya-v-lokalni-direktorii-t2074 - мога да ти дам десетки примери за класирани сайтове. И за Щатите, и за Англия.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736


Неактивен rdelight

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 41
  • Репутация: 0
Вече преоговарям с един девелопер. Иначе идеята на сайта е чисто "шпионска", като целта му ще бъде да проучи конкуренцията и пазара като цяло. Ще има малък каталог, от които ще могат да бъдат поръчани лимозини по определени параметри като време, дата, час, времетраене на превоза или точка до точка и т.н. Сайта трябва да изпраща автоматично заявката на клиента към конкорентните фирми, така че клиента в краина сметка да си получи услугата, а аз да науча какво е търсенето.
От 3dwebdesign имам добри впечетления, още от времето, когато бях малко по-активен потребител във форума и също правих свои разработки, с които уви.. не стигнах до никаде.
Като офф топик, колко време и средства би следвало да отнеме подобен проект?
Покрив не се строи когато навън вали!

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Иначе идеята на сайта е чисто "шпионска", като целта му ще бъде да проучи конкуренцията и пазара като цяло. Ще има малък каталог, от които ще могат да бъдат поръчани лимозини по определени параметри като време, дата, час, времетраене на превоза или точка до точка и т.н. Сайта трябва да изпраща автоматично заявката на клиента към конкорентните фирми, така че клиента в краина сметка да си получи услугата, а аз да науча какво е търсенето.


Прочетох няколко пъти заданието...за мен това си е жив майтап. Така ли правите маркетингово проучване? Направо съм шашнат...
« Последна редакция: 19 Юни, 2014, 18:13:25 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
На мен ми прозвуча несериозно още от първия пост. Нима човек, които смята да предлага лимузини ще търси платена помощ тук. Специално в USA най - лесно проучване от този тип се прави чрез преглеждане на счетоводните отчети, но най - лесния начин е просто да попиташ съответната фирма, тя ще ти каже не е никаква тайна, коя кола колко е била наемана, коя е най - наеманата и какви са таксите. Все едно дарклемо в България да ги попиташ, абе коя е най - наеманата Ви кола и те да не ти кажат. В този бизнес трудното не е да намериш колата, нито документалното подсигуряване, ами уловката е в шофьорите и местата за приемане на наетата кола, защото ти можеш да наемеш колата в щата хикс и да я оставиш в щата игрек, но трябва да има пункт за това и да бъде на разположение по всяко време, щото ако аз съм човек с възможности да си наема лимузина, няма да чакам някои да дойде при мен, ще искам нещата да стават когато ги поискам и веднага. Също така коли от този тип се наемат най - редовно за снимане на клипове или филми, а не толкова за сватби и тогава наемането на возилото става под определен час и продуцента не желае да плати и цент повече от колкото му трябва возилото, но не знае и точно колко му трябва. В този бизнес често се случва да ти наемат колата през деня за 8 часа и да я искат чак след 2 дена пак за 8 часа, през това време къде ще държиш колата? Ето това са нещата, които няма да ти кажат фирмите успели в този бранш, останалото е публична информация, даже при писмено запитване, ще ти пратят такава статистика че свят ще ти се завие.

Неактивен rdelight

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 41
  • Репутация: 0
Е, изглежда Donbaron.bg e доста по запознат от мен, прескачайки факта, че лично съм работил в бранша в Чикаго, но така и нямах шанса да ме снимат в филмови продукции :)
Наемането на лимозина, няма нищо общо с "Rent a car",  това е предварително оговорена услуга за определен период от време или от точка до точка.
Пазара в областта, в която искам да инвестирам е много малък, а конкуренцията няма за цел да дава полезна информация на никой, който иска да вземе част от техния дял, и не си правя просто гимнастика на пръстите, а действително съм се сврързвал с тях, извличайки каквото мога, но имам нужда от още малко, за да мога да запълня пъзела.

Благодаря, на тези които погледнаха сериозно на темата, останалите могат да си правят офтопиците и на скамейката пред блока.
Покрив не се строи когато навън вали!

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Чак сега се зачетох...
Вече преоговарям с един девелопер. Иначе идеята на сайта е чисто "шпионска", като целта му ще бъде да проучи конкуренцията и пазара като цяло.
Проучването на конкуренцията е далеч по-лесно в наши дни. Има си фирми и специалисти които могат да ти направят пълно проучване на всеки сайт който си набелязал за конкурент, да ти намерят най-правилните ключови думи, тези за които се опитват да се класират старите кримки в бранша ти и дори да ти кажат от всички думи които те гонят, кои точно са ключовите думи изкарващи пари.

И това е много по-правилно и по-евтино да се направи, отколкото това което описваш, а и ще докара по-добри резултати.

Ще кажеш че има и други неща -  е, всичко друго можеш  да го разбереш като просто се направиш на клиент и отидеш при съответната фирма и направиш една поръчка.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
  • Репутация: +22
Аз понеже хич не съм запознат, срещу определена сума ще ти дам пълен отчет на фирмите, които те интересуват, без информация за "спирките" им.

Много ми е интересно наемането на лимузини, като не е рент а кар, какво е ??? Ще ти кажа и едно нещо което няма как да не знаеш, щото си в бранша  (shut) Хората наемащи коли от този тип са обикновено хора искащи да запазят анонимност и затова предпочитат да се водят всеки ден в различна наета лимузина, от колкото в собствената си всеки ден.

Другия въпрос е по какъв начин, по - точно ще изпращаш заявка автоматично до фирмите ?? Нали трябва да имаш определените отношения и договори за целта ? Самите договори са един от вариантите да разбереш как работят, защото ще знаеш какво ти предлагат, понеже ще имаш достъп до базата им данни. Ако нямаш такъв достъп от къде си сигурен че колата, която са ти поръчали е налична, няма теб да чака!

Това, което се опитваш да направиш е много меко казано неосъществимо!