Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Проблем с компонента К2  (Прочетена 2777 пъти)

Неактивен levane

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 47
  • Репутация: 0
Проблем с компонента К2
« -: 10 Април, 2014, 19:17:57 »
0
Търсих доста по темата но реално не достигнах до желания отговор поради тази причина отварям нова тема .
Темите от К2 ми създават проблем ; Първо слива текста не оставя празни полета нито редове подредбата седи в редактора но не и в сайта като пусна темата  другото което е не мога да кача картинка в самата тема излиза в редактора но в сайта когато отворя темата няма изображение .
Говориме за : Joomla 2.5  , K2- last version , Template Oculus на  RocketTheme.
« Последна редакция: 10 Април, 2014, 22:27:16 от Бого »

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Проблем при модул К2
« Отговор #1 -: 10 Април, 2014, 20:31:03 »
0
Започваш с редактиране на  css и ще го докараш до вид който ти харесва.
За снимката виж шота, Ако е качваш от тук и пак е няма виж настройките на К2 които си задал.

К2 не е модул, а компонент.

« Последна редакция: 10 Април, 2014, 20:38:26 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен levane

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 47
  • Репутация: 0
Re: Проблем при модул К2
« Отговор #2 -: 10 Април, 2014, 20:37:42 »
0
Това е единсвения начин да пипна css файла ?
Смисал аз искам просто да излиза така както в нормалния модул на блога на джумла да не го слива това ми е мисалта...
Снимката която си ми показал това е снимка за самата тема в началото аз желая посредата на текста , накрая примерни защото темите са малко сложни и нещата трябва да се обеснят доста подробно .


Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Проблем при модул К2
« Отговор #3 -: 10 Април, 2014, 20:40:36 »
0
аз желая посредата на текста , накрая примерни защото темите са малко сложни и нещата трябва да се обеснят доста подробно .

Като отвориш статия през админ панела на сайта, снимките там ли са?

/*

Дай ми права до сайта на лични да погледна.
« Последна редакция: 10 Април, 2014, 20:54:18 от Бого »
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Проблем при модул К2
« Отговор #4 -: 10 Април, 2014, 22:25:32 »
0
Готово колега, такова мазало не бях срещал скоро от времето на моите творения преди години.  :)

Съвет, направи си чиста инсталация, ако искаш да видиш на Ракетите кое как са правили нещата инсталирай един quick start отделно. Този сайт го трий без да се замислиш!
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!