Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: СуперХостинг.БГ - Относно брой ай-нодове в хостинг акаунт  (Прочетена 3209 пъти)

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
Здравейте колеги.
От скоро Суперхостинг започнаха да ми пращат имейли, за превишен брой ай-нодове. Имам доста сайтове, но такова нещо за първи път получавам и ако не ги намаля, щели да ми ограничат достъпа до акаунта ми. Това нещо много ме издразни и се двоумя какво да направя - да сменя плана или да сменя хостинга. Това ограничение ми се струва, че е от скоро, за да могат да принудят клиентите си да преминат на по-висок план. Какво е вашето мнение относно това? В ICN има ли такова нещо? (По-късно забелязах, че и в ICN има такова нещо - 100 000 ай-нодове на най-ниския план.)

П.С. INODES (ай-нодове) - Максимално допустим брой директории, файлове и сим линкове (symlinks), които могат да се разположат в един хостинг акаунт.
« Последна редакция: 30 Май, 2014, 09:13:57 от dtk »
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Петър Димитров

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 412
Има го почти навсякъде това ограничение. Даже мисля че скоро имаше дискусия във форума.

Неактивен Nikitov

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1657
  • Ха, НАЗДРАВЕ!!!
Дидо, прегледай си сайтовете в акаунда.
Аз имам 2 сайта с Т3 на които съм пуснал кеширането и става мазало! Десетки хиляди файлове за има няма месец.
----------------------------
Ха, НАЗДРАВЕ!!!
"Прави това, което не си правил, за да се научиш" - К. Керин


Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Здравей колега,
нормално е, и при всички има ограничение, по условие цена-качество-възможности, според мен СХ се справят най-добре и за това и аз съм им клиент. Ако имаш толкова много сайтове по-скоро потърси алтернативно решение и не ползвай споделен хостинг :)

Като естествено това ще увеличи разходите, но няма начин.... както е ясно на всички безплатен обяд няма ;)  (beer)

Неактивен me7hos

  • Михаил Семерджиев
  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 4211
Ограничението идва от самата операционна система.
Не е от много скоро, аз съм имал проблеми с това преди 2 години.
It's all about motivation
locked ideas