Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Делта ?  (Прочетена 9647 пъти)

Неактивен sashomasho

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2905
  • искам въртолет
Re: Делта ?
« Отговор #15 -: 05 Март, 2014, 11:46:42 »
суперзлехостинг.бг.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Разочарованието от лошото качество остава дълго след удоволствието от ниската цена.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Тази сутрин ще се напикая...


Колкото до темата
Защо не се свържеш с тях и да ги питаш за тестове... не вярвам да ти откажат...
Онлайн магазин за фототапети

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Re: Делта ?
« Отговор #16 -: 14 Април, 2014, 21:00:09 »
е то е ясно че не е shared hosting
ма все пак требе да си наясно за кво иде реч....

все едно да даваш съпорт за Друпал... кат даже и терминологията му е неразбираема, аз за тва питах некой ако се има с тях да зема тест/демо - да видя за кво иде реч.

Хост.бг преди години не бяха кой знае колко добър доставчик, в момента смело мога да заявя че са по добре дори от суперзлехостинг.бг.

(И вземете си оправете шрифта на тоа форум, все още не се чете в Хром)

извинявай и не го приемай лично, но кое им е по-доброто на хост.бг ? една седмица се разправям с тях да ми предоставят архив на мейл папката.... е да нека да си ползвам "суперзлехостинг" да получавам отговор до 10 мин и всякакъв съпорт и да имам достъп до всичко, отколкото да се разправям с .... да не обидя някой, но реално идиот  :(

хост.бг и преди и сега за мен са си посредствен доставчик... да не говорим, че и от към цени са по "тегави" :)

 jd

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Делта ?
« Отговор #17 -: 14 Април, 2014, 22:22:25 »
ItsoWD1 - За професионализма на хората работещи в хост.бг спор няма. Всички до един си разбират от работата и смея да твърдя, че поддържат хоста стабилен, НО това че са абсолютни лекета и всеки проблем (било то и заради собствената ти неграмотност) е вдигане на нерви е абсолютно вярно. Аз бях клиент на хост.бг, но сега съм клиент на суперзлехостинг.бг и съм адски доволен. Най - важното е че независимо от всичко, аз не се притеснявам да се обадя на съпорта на хостинга които ползвам. Дори когато имам проблем с джумла или нещо не разбирам, звъня на тях да ги питам или да ми обяснят, вместо да пиша тука, по - лесно ми е. Има я и другата гледна точка, брат ми беше към суперзлехостинг.бг и мина в хост.бг и доста се обичат сега, но да не забравяме, че брат ми когато има нужда от помощ винаги може да ме попита и не му се налага да общува с съпорта им.


Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Re: Делта ?
« Отговор #18 -: 15 Април, 2014, 01:36:31 »
ItsoWD1 - За професионализма на хората работещи в хост.бг спор няма. Всички до един си разбират от работата и смея да твърдя, че поддържат хоста стабилен, НО това че са абсолютни лекета и всеки проблем (било то и заради собствената ти неграмотност) е вдигане на нерви е абсолютно вярно. Аз бях клиент на хост.бг, но сега съм клиент на суперзлехостинг.бг и съм адски доволен. Най - важното е че независимо от всичко, аз не се притеснявам да се обадя на съпорта на хостинга които ползвам. Дори когато имам проблем с джумла или нещо не разбирам, звъня на тях да ги питам или да ми обяснят, вместо да пиша тука, по - лесно ми е. Има я и другата гледна точка, брат ми беше към суперзлехостинг.бг и мина в хост.бг и доста се обичат сега, но да не забравяме, че брат ми когато има нужда от помощ винаги може да ме попита и не му се налага да общува с съпорта им.

ти май приемаш нещо въпроса лично ? Щом искаш да ти покажа последните ми допирни точки с  ТВОИТЕ работещи момчета... не ме пали отново моля ти се, че бях на косъм да ходя да "счупя" ръчичките на някой сърдит тийнейджър дето БУКВАЛНО се подиграва с мен....

ето ти 2 "лога"



надявам се да се разчита...
признавам, чеи "моя" човек не се е държал много "цивилизовано", но хаха бех на косъм да отида и да направя някоя лудница... са не знам, но за МЕН по-големи смешници от тези няма, а ако ти имаш нещо общо с тях.... имате в/у какво да работите!

Със здрраве и нищо лично ОТНОВО да подчертая....

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Re: Делта ?
« Отговор #19 -: 15 Април, 2014, 01:59:09 »
Ти май не си прочел целия ми пост :)  В поста ми ясно съм казал че не желая да работя с хост.бг заради подобни на тези причини. Основната причина при мен не беше че не желаят да свършат работа ами направо неизпълнение на договора ми стях.

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Re: Делта ?
« Отговор #20 -: 15 Април, 2014, 02:14:13 »
Ти май не си прочел целия ми пост :)  В поста ми ясно съм казал че не желая да работя с хост.бг заради подобни на тези причини. Основната причина при мен не беше че не желаят да свършат работа ами направо неизпълнение на договора ми стях.

абе уж го прочетох, ама май се заседях тази вечер  8) 8)

извинявай, ако съм те засегнал нещо... просто ми е много болна тази тема и когато и да се сетя съм готов да избухна и да запаля колата към офисчето им :РРРРР  jd

Неактивен misho98

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 56
Re: Делта ?
« Отговор #21 -: 15 Април, 2014, 22:28:27 »
Не желая да правя антиреклама на дадена услуга, но наскоро ме застигна проблем подобен на Ицо ( ItsoWD1). Имах една temporary датабаза на сайт, но нямах права да я drop-на, оплаках се на техническата поддръжка, за малко щяха да махнат всички датабази. Изключително некомуникативен е екипа на поддръжката им.  Когато си избирах хостинг наблегнах на тях, заради стабилността, простия и лесен админ панел и изгодната цена. Ама освен админ панела и съпорта им е прост :(. Не знам как ще издържам с тия host.bg

P.S: тази тема не е ли за Делтата?

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Re: Делта ?
« Отговор #22 -: 16 Април, 2014, 11:04:14 »
да.. малко оффтопик се получи.. за което се лично се извинявам на автора :)