Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Как да премахна ограничение за брой редове в статия  (Прочетена 1491 пъти)

Неактивен vesodimov

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 194
  • Репутация: +1
    • Счетоводство
Заглавието е неточно, ама днеска толкова ми ражда ума  :-\
Имам newbielink:http://experta.biz/page/index.php/osobenosti-v-rabotata [nonactive], което води до статии от една категория "Особености в работата". Прави ми впечатление, че на екран статиите могат да са само десет. Ако са повече - появява се втора страница.
Как и кое да настроя така, че това ограничение за 10 статии/линка да се премахне ?
Поздрави

Отбелязано като най-добър отговор от vesodimov - 28 Март, 2017, 10:28:45

Неактивен Nikitov

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1657
  • Ха, НАЗДРАВЕ!!!
  • Репутация: +27
+1
Виж настройката на блог изгледа на категорията.
Влизаш в Меню => Майн меню (или там както си го кръстил)=> Особености в работата => четвъртия таб ти е Блог изглед и въведи  # Връзки колкото искаш да се виждат.
------------------
Ха, НАЗДРАВЕ!!!  (beer)
"Прави това, което не си правил, за да се научиш" - К. Керин

Неактивен vesodimov

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 194
  • Репутация: +1
    • Счетоводство
0
Точно !
Благодаря.
Ха, наздраве !


Неактивен vesodimov

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 194
  • Репутация: +1
    • Счетоводство
По същата тема: има ли възможност да подреждам линковете към статиите ръчно ? Рових из "Редакция на връзка в меню", но ръчно няма. Особеното е, че съм създал категория "Особености в работата" и когато създам статия и я маркирам, че е за тази категория, тя влиза в това меню и се показва на страницата.
Ако пък се сетите друг начин - моля да споделите ...  ;)

Неактивен vesodimov

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 194
  • Репутация: +1
    • Счетоводство
Има начин за ръчно подреждане. Начинът е описан в newbielink:https://www.templatemonster.com/help/joomla-3-x-sorting-articles-by-order-in-category.html#gref [nonactive] .