Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Инсталация на К2  (Прочетена 7300 пъти)

Неактивен uaaaaau

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 167
  • О-о-о-о на бати!
  • Репутация: +5
Re: Инсталация на К2
« Отговор #15 -: 22 Ноември, 2016, 01:11:59 »
+1
И к'во праим са?!?!
рИвем, чИ форума оспамен нА 90% и сЯ опитваме да го напраЙм на 99% спАм ;)

Темата "Инсталация на К2" отдавна се разводни и проми. Можеше да бъде и малко полезна, ако имаше едно нормално и мотивирано мнение защо да се ползва/ да НЕ се ползва К2. Вместо това давай да се правим на хейтъри и да плюваме по всичко наред:
- голата джумла е като кола без седалки и тапицерия...,
- К2  е най боза ама вие си знаете,
- дори отвратния Себлод...,
- шибаното ВМ;
- чакия 1 (ВМ)
- чакия 2 (Хика)
- ...
Понеже не бяха достатъчни разширенията за Джумла, се прехвърлихме малко и към съседните CMS и накрая надявайте се някой да се завърти в тоя шИб@н форум, в който вече всичко е ПиИииип, ПиипипИпиии, пипипипиииип. 

Явно стратегията е: Като не можете да ги убедите - ОБЪРКАЙТЕ ГИ!!!  ;)

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
  • Репутация: +28
Re: Инсталация на К2
« Отговор #16 -: 22 Ноември, 2016, 02:26:27 »
0
Да, uaaaaau прав си на 100% .Тези дни ще отделя време за почистване на спама. (up)
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен bongo1111

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1958
  • Ти ся кво нещо проблем ли имаш ?!
  • Репутация: +2
Re: Инсталация на К2
« Отговор #17 -: 21 Януари, 2017, 05:56:32 »
0
И к'во праим са?!?!
рИвем, чИ форума оспамен нА 90% и сЯ опитваме да го напраЙм на 99% спАм ;)

Темата "Инсталация на К2" отдавна се разводни и проми. Можеше да бъде и малко полезна, ако имаше едно нормално и мотивирано мнение защо да се ползва/ да НЕ се ползва К2. Вместо това давай да се правим на хейтъри и да плюваме по всичко наред:
- голата джумла е като кола без седалки и тапицерия...,
- К2  е най боза ама вие си знаете,
- дори отвратния Себлод...,
- шибаното ВМ;
- чакия 1 (ВМ)
- чакия 2 (Хика)
- ...
Понеже не бяха достатъчни разширенията за Джумла, се прехвърлихме малко и към съседните CMS и накрая надявайте се някой да се завърти в тоя шИб@н форум, в който вече всичко е ПиИииип, ПиипипИпиии, пипипипиииип. 

Явно стратегията е: Като не можете да ги убедите - ОБЪРКАЙТЕ ГИ!!!  ;)
Кого да объркаме? Чайника си е объркан по дефолт-предлагаме му да потърси алтернатива -да чете, тества и мисли.
К2 се ползва от некадърници  и не трябва да го казвам ама тва не е ССК и никога няма да стане.
И видеотуториали съм правил за Себлод така че не ми се обяснявайте че само си приказвам ей така-кой от вас направи и един туториал за К2???- НИКОЙ
Не съм против К2 - за всеки сайт си има добавки и ако К2 върши работа ок ама е далееееееч от ССК .
Сега почвам нови туториали и май съм единствения дето прави такива - като Стефо преводи.
Така че малко уважение няма да е излишно.