Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Планова профилактика на форума  (Прочетена 5352 пъти)

Неактивен Бого

  • Администратор
  • Гуру
  • *
  • Публикации: 2276
Планова профилактика на форума
« -: 10 Февруари, 2017, 18:52:13 »
Здравейте,

събота и в неделя  ще има профилактика и местене на нов сървър на форума и сайта.

Поздрави!
Joomla, произлиза от думата Jumla (на суахили), която означава `всички заедно`, като потвърждение на open source инициативата!

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
Re: Планова профилактика на форума
« Отговор #1 -: 10 Февруари, 2017, 21:31:07 »
То вече няма много значение след обстоятелствата в последните дни!

Поздрави!
« Последна редакция: 10 Февруари, 2017, 21:40:07 от dtk »
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
    • MyWeb1
Re: Планова профилактика на форума
« Отговор #2 -: 10 Февруари, 2017, 22:31:56 »
Планова профилактика си е просто профилактика.
Трябва да се изчисти натрупания кеш, и други подобни във времето.
Просто го съчетаваме 2 в 1 с местенето на нов сървър.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop


Неактивен Bendjamini

  • Гуру
  • *
  • Публикации: 1537
Re: Планова профилактика на форума
« Отговор #3 -: 26 Март, 2017, 19:40:47 »
Влизах предните дни във форума и всичко окей. Влизам сега и pop up ми изкача заново съобщение..Отварям аз - съобщението от 19 Септември 2016г. Вярно, че не съм го видял, но предните дни Pop up нямаше :) и не е до моите браузърски настройки, не са сменяни от доста време. Както и да е. Джумла код за джумла дей :) Сега го виждам. Супер.

Имаше някаква фб страница на джумла. Влизате ли там, пишете ли ? Всмисъл навремето имах нужда от по бърза обратна връзка между съфорумниците - вече не, но любопитствам. В онази която влизах във фб..заспала работа.

И малко офф топик - Джумла.орг трябва да се замисли сериозно над рзработването на бриджове към вече познатите и изпипани системи, я за онлайн магазини, я за галерии, я за други неща. От както се помня винаги това е болната тема. Нещо ако сработи след време се скапва и сработването му е с триста зора.

И на wordpress скоро пуснах един сайт - wordpress е ужас за сърварните ресурси (да според зависи е) но там искаш нещо и кликваш 2 пъти и то става. Един път не съм влизал да оправям кода, а като работя с Джумла винаги отварям dreamweaver-a - неизбежно е.
И не хваля wordpress - УЖАСЕН Е.