Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Adsense - как и какво се прави за качественият Adsense  (Прочетена 5385 пъти)

Неактивен nbasteel

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 105
  • Репутация: 0
Здравейте !

Надявам се да не съм объркал раздела на тази тема!

На един от сайтовете си имам реклама от Adsense , но тя е само на една под страницата, не са намира на главната, а искам да имам Адсенс на всяка подстраница.
Като цяло не съм много наясно с настройките на канали, реклами и т.н.

Може ли да ми дадете някакъв линк или да ми обясните какво трябва да се направи, така че да работи добре и съответно да реализира приходи Адсенс?

Благодаря Ви предварително !

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Всъщност питаш за 2 различни неща.
Мястото и показването на рекламата в сайта зависи от позицията на модулите с рекламите. Казвам модули, защото предполагам, че имаш различни размери реклами всяка в отделен модул.
За да се показва на всякъде в сайта се прави като за всички други модули.

За 2-рото - настройка на канали и реклами има доста добър хелп в адсенса.
В най общи линии, каналите са за проследяване на ефективността на рекламите от съответния канал.

Трябва да знаеш, че максимума на броя на рекламите на страница е определен от гугъл, има и забрана за определени местоположения, които могат да доведат до заблуда и още куп важни неща.
Затова прочети основно документацията на адсенса.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен nbasteel

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 105
  • Репутация: 0
Благодаря за отговорът, ще прочета нещата и ако има нещо, което не ми е ясно - ще попитам ;)