Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Проблем със SEF URL след ъпдейт на новия превод на български за джумла 3.6.5  (Прочетена 13092 пъти)

Неактивен Стефан Иливанов

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 412
  • (Бай Мангал)
  • Репутация: +27
    • CMS България
Имаше опит за оправяне на структурата и терминологията, ама г-н Пенков забегна в открито море....

Тъй, че credits за 3.6.х отиват при Юри Боев (trimud) и Пламен Пенков (plp)...
PLG_AUTH_COOKIE_ERROR_LOG_INVALIDATED_COOKIES="Идентификационните токъни бяха инвалидирани за потребител %u, защото не е намерен съответстващ запис "
CMS България - Преводи, разширения и шаблони за Joomla

Неактивен sparek

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 90
  • Репутация: +10
Добавям новата версия на превода 3.6.5.2, в който проблема с транслитерацията остава.

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
Прикачвам ви един файл. Махнете му разширението TXT за да стане PHP и с FTP клиент го качете в ../language/bg-BG папката на хоста. Препокрийте съществуващия. Това ще оправи проблема с URL адресите.
٩(●̮̃•)۶


Неактивен sparek

  • Задържал се
  • *
  • Публикации: 90
  • Репутация: +10
Файла с php e важен за транслитерация, според мен като го преименуваш на текстов проблема ще остане. В последния зип, който съм качил в php-то съм добавил транслитерацията на латинските символи и как се обръщат те към бг символите. В по предните постове съм постнал съдържанието на php файла.
Съвета ми е да теглите иинсталирате версията, която съм направил или да качите само php файла от папка site на архива през фтп. jd

Неактивен dtk

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
  • Репутация: +24
sparek, прочети ми отново поста.
Добавил съм разширението TXT към файла, за да мога да го прикача тук във форума и съм написал, че след като се изтегли трябва да се махне разширението TXT и да остане с PHP и тогава да се качи в папката, която съм посочил.
Дал съм го като решение на проблемът за хора, които са ъпдейтнали езика и имат проблем с URL адресите - просто препокриват файла и готово.
٩(●̮̃•)۶