Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Одит на сайт  (Прочетена 2021 пъти)

Неактивен Tuneful

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 352
  • Само най-доброто е достатъчно добро!
Одит на сайт
« -: 18 Февруари, 2022, 10:56:16 »
Здравейте!
Нов съм, така че ако съм объркал категорията за въпроса си ме извинете и модератора да я премести в по-подходяща ако може :)

Казусът ми е следния - трябва ми фирма, която да извърши един вид одит на online магазин. Да го прегледа front-end като визия, код, интеграция със социални мрежи и т.н. и да изготви един вид доклад, съгласно "добрите практики" откъм ползваемост на сайта, с оценка какво липсва и/или е препоръчително да се добави и направи за да заприлича и заработи като "нормален" интернет магазин.
Един вид ни трябва второ мнение. Официално. Имаме проблем с фирма на която е поръчано направата на online магазин. Това, което са направили до момента е качено на демо адрес. Те твърдят, че всичко е направено и искат да приключваме проекта. Аз виждам и знам, че се опитват да ми пробутат едно голямо дърво... Търсим някой да прегледа какво е направено до момента и даде експертно мнение. Надявам се съм се изразил достатъчно ясно :)

Отделно моля за съвет за добър адвокат, който да е вещ точно в тази част на правото.
Благодаря предварително!

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: Одит на сайт
« Отговор #1 -: 18 Февруари, 2022, 14:23:03 »
Моята фирма може да го направи, имаме достатъчен опит в това (изработили сме над 400 онлайн магазина за 15 години), но е мисията невъзможна в следващата една седмица, а може би дори 2 седмици. Пишете ми до имейл: admin  ---  3dwebdesign.org
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен kalina68

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
Re: Одит на сайт
« Отговор #2 -: 24 Януари, 2024, 12:04:44 »
:)
« Последна редакция: 06 Март, 2024, 16:43:25 от kalina68 »