Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Копиране в Джумла на Екселска таблица с форматиран текст.  (Прочетена 1429 пъти)

Неактивен nikolaikolev

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 484
  • Репутация: 0
Здравейте,
налага ми се да копирам екселска таблица в която има форматиран текст (удебелен, курсив, червен цвят, син цвят и центриране) от Ексел в Джумла.
При копирането в текстовият редактор на Джумла (JCE) се копира таблицата с текста, но без форматирането.
Има ли начин при копиране на екселска таблица от Ексел в Джумла да се запази и форматирането на текста ?

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
За Джумла има много и най-различни редактори. Опитай с друг редактор.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен nikolaikolev

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 484
  • Репутация: 0
Благодаря за идеята.
Пробвах всички които намерих, но не попаднах на такъв който да вмъква и форматирането.


Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Може би някой от редакторите, особено JCE който е с най-много опции, ще има опция за целта и без тя да е включена, няма да се получи. Казвам може би, защото не съм сигурен и на мен подобно нещо никога не ми е трябвало - тези неща които искаш да вмъкваш в контента на Джумла за мен са паразитни. Когато аз копирам нещо от офис програма, искам точно това което ти се случва на теб - всички тези боклуци които ги вкарват офис програмите в HTML кода да ги няма.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Другия начин, по който със сигурност ще стане, но ще е с 1-5 мин труд, е тук: https://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=854889
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736