Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Обучение за работа с Fabirk  (Прочетена 2997 пъти)

Неактивен startpoint

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 40
  • Репутация: +2
    • Сайтове с Joomla! и още нещо
Обучение за работа с Fabirk
« -: 19 Юни, 2019, 21:11:22 »
+1
Предлагам безплатно индивидуално обучение за работа с компонентa Fabrik и съдействие за реализирането на конкретен не много сложен web проект, с желана от Вас функционалност. Предложението е подходящо за хора, които имат огромно желание да осъществят своя идея, но нямат нужните познания по уеб програмиране.
Ще се стремя да получите базови познания и насоки по html, css, работа с бази данни, web форми.
Самото обучение трябва да се осъществи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЪС САМОИНИЦИАТИВА ОТ ВАША СТРАНА за усвояване на нови знания, четене на документация, гледане на видеа и други като конкретните материали ще бъдат предоставени от мен.
Официален сайт на компонента, който ще се използва за разработване на проекта: newbielink:https://fabrikar.com/ [nonactive]
Страницата ми, чрез която може да видите някои от моите разработки: newbielink:https://www.facebook.com/startonlinetk [nonactive].
Изборът за обучението ще зависи от описания от Вас проект.
Целта е първоначално запознаване за работа с компонента Fabrik  и неговите възможности, като това не включва обучение по програмиране с php и javascript/jquery.
Ще обсъдя Вашите идеи с всеки, който прояви желание.

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Re: Обучение за работа с Fabirk
« Отговор #1 -: 20 Юни, 2019, 18:08:01 »
0
// не е майтап!
Интересно.
Не съм ползвал това приложение, въпреки че знам възможностите му.
Нямам време да го разгадавам от начало, но един бърз курс за начина на работа с него ще е ОК за мен.

Какво значи 'безплатно индивидуално обучение' ?
И дано има възможност за такова без присъственост.
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop

Неактивен startpoint

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 40
  • Репутация: +2
    • Сайтове с Joomla! и още нещо
Re: Обучение за работа с Fabirk
« Отговор #2 -: 26 Юни, 2019, 20:30:33 »
0
Обучението ще се осъществява САМО ако имате конкретен проект за реализиране както съм описал.
Ще се изразява в персонално съдействие за реализирането му.

И, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЪС САМОИНИЦИАТИВА ОТ ВАША СТРАНА, т.е. инвестиция на Вашето време.