Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Откъде да намеря Български фейсбук харесвания  (Прочетена 2124 пъти)

Неактивен superactro

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
Здравейте. Имам фейсбук страница и искам да натрупам бързо лайкове,
Има няколко сайта за копуване на Фейсбук Последователи но не предлагат български профили.

Неактивен vanpetrov1981

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 1
  • Репутация: 0
Re: Откъде да намеря Български фейсбук харесвания
« Отговор #1 -: 05 Септември, 2018, 07:52:46 »
0
Аз знам един сайт който предлага български фейсбук харесвания. newbielink:http://facebookharesvaniq.com [nonactive]

Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
  • Репутация: +48
    • 3DWebDesign
Re: Откъде да намеря Български фейсбук харесвания
« Отговор #2 -: 05 Септември, 2018, 08:33:22 »
+1
Е такава тема не бях виждал във форума... защото след Февруари 2014 година Фейсбук стана на практика платен сайт - не си ли платиш за промотиране на пост от facebook страница, той няма видимост. Така че дори да имаш страница с десетки хиляди фенове, след постването на нещо на страницата, то се вижда от много ограничен кръг от хора.

Всички сайтове които предлагат подобни услуги неизменно завършват само на едно място - в кошчето. Такива сайтове се маркират като спам и като измама от милиони потребители и накрая дори след директно изписване на адреса браузерите на потребителите отказват да ги отворят.

Тоест, в момента ти пишеш следната тема: искам да платя за нещо което е измама и не струва нищо... желая ти успех в това.

Всичко това ти го пише един от хората които някога предлагаха подобни услуги в големи размери (примерно първоначалното развиване на страницата на енергийната напитка Хел до 50 хил. фен е наше дело). Но го правехме само докато това работеше. В момента в който спря да работи, спрях и услугите, въпреки че 4 години след това все още съм класиран в Гугъл за тези изрази. Защото искам да имам само доволни клиенти и не искам да лъжа никого.

Подробно инфо за това как и кога спряха да работят нещата във Фейсбук за бизнес страниците за който се интересува има тук: 3dwebdesign.org/forum/populyarizaciya-na-sayt-v-socialni-mreji-t2124 - пускам го нарочно не като линк.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736