Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Предлагаме промени по Joomla сайтове за GDPR и къстъм разработки  (Прочетена 1796 пъти)

Неактивен Webselo.com

  • Визионер
  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 17
  • Визионер
    • ИТ Агенция Webselo.com - уеб дизайн и дигитална реклама!
Уважаеми Joomla потребители, предлагаме на вашето внимание къстъм разработки - писане на компоненти, модули, плъгини и шаблони за Joomla, WordPress & OpenCart.

Още, за тези системи, и на вече за Джумла - предлагаме "оправяне" на Вашия сайт, за да спази той GDPR изискванията. Пишете ни и ще Ви съдействаме!

Работим най-вече с: html/css/js/jquery/php/mysql/ajax/bootstrap/laravel/joomla/wordpress/opencart/nodejs/woocommerce

Свържете се с нас чрез: office@webselo.com & 0898 623 062

С уважение,
Кико
Ние помагаме на фирмите да растат онлайн. SEO, SMM, Adwords & FB реклама, Email Marketing.
Също изработваме превъзходни уебсайтове, мигрираме ги, правим готови системи от нулата, поддържаме, поправяме.
За контакт: webselo.com | office@webselo.com | 0898 62 30 62
Sharp Digital LTD

Неактивен ItsoWD1

  • Чаткащ
  • *
  • Публикации: 252
Ти да видиш... скоро не бях влизал във форума идвам и какво да видя? Ваш Кико си пуснал рекламка :D :D :D

Имаше и един пост във фейса в който "забързваше" сайтове на Joomla и беше дал два примера с оценки 0/100 от Google Insights... три ми коментарите на богато ама тук вярвам няма да успееш.

Сега вече си почнал и да ги "оправяш"? Леле... факир!

Не, че нещо колеги ама... предлагане на услуги/реклами а у - ок, но нека отсяваме малко ретардите...

Неактивен MOn dsoffn

  • Разбирач
  • *
  • Публикации: 1070
Ти да видиш... скоро не бях влизал във форума идвам и какво да видя? Ваш Кико си пуснал рекламка :D :D :D

Имаше и един пост във фейса в който "забързваше" сайтове на Joomla и беше дал два примера с оценки 0/100 от Google Insights... три ми коментарите на богато ама тук вярвам няма да успееш.

Сега вече си почнал и да ги "оправяш"? Леле... факир!

Не, че нещо колеги ама... предлагане на услуги/реклами а у - ок, но нека отсяваме малко ретардите...

Много си прав, тоя пикльо толкова да ме дразни. Залъгва хората, работи им за без пари и въпреки всичко им взима пре скъпо предвид, че нищо качествено не им предоставя.