Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: МИСХОСТИНГ - КТБ-то на хостинга  (Прочетена 2124 пъти)

Неактивен Da luz

  • За малко е тук
  • *
  • Публикации: 44
    • www.gpsenjoy.com
МИСХОСТИНГ - КТБ-то на хостинга
« -: 02 Август, 2017, 12:58:47 »
Вчера(01.08.2017г.) в 9,20 ч. сутринта ме събуди телефонно обаждане от лице, което се представи като Цветелин Неделчев от фирма МИСХОСТИНГ, която беше представена като най-бързо растящата хостинг компания в света с предложение да си прехвърля при тях хостинга на собствения ми уеб-сайт.

Понеже аз хоствам сайта си на собствен компютър, отклоних предложението. След това, защото те били най-бързо растящата хостинг компания в света (това май го повтори поне 4 пъти по време на 2 минутния разговор) получих предложение да ми направят 7-дневен АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТЕН акаунт за което с цел да приключи разговора по-бързо се съгласих.

Следобяд, като се събудих установих, че вече съм абонат на МИСХОСТИНГ и даже им дължа пари:
------------------------------
Уважаеми ххх,
Това е известие, че фактура е била генерирана на Tuesday, August 1st, 2017.
Вашият метод на плащане е: Credit Card
Фактура #748
Дължима сума: 28.80лв
Падеж: Wednesday, August 2nd, 2017
------------------------------
Към мейла е приложена и фактура като PDF-файл.


Днес(02.08.2017г.) имам и втори подканящ мейл:
---------------------------------------
Уважаеми ххх,
Това е известие, за да Ви напомним, че имате фактура с падеж Wednesday, August 2nd, 2017. Опитахме да Ви таксуваме автоматично, но това беше неуспешно, защото нямаме детайлите на кредитната Ви карта.
Дата на фактура: Tuesday, August 1st, 2017
Фактура #748
Дължима сума: 28.80лв
Падеж: Wednesday, August 2nd, 2017
Моля, влезте в клиентската си зона, чрез линка долу, за да въведете детайлите за кредитната си карта или да приключите плащането чрез друг метод.
-------------------------------------


Неактивен Уеб дизайн Seo

  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
Re: МИСХОСТИНГ - КТБ-то на хостинга
« Отговор #1 -: 02 Август, 2017, 17:50:45 »
Имам оферта от тях от месеци, но аз работя само с най-доброто или с нищо и не съм им клиент. Нямам идея дали ще потънат толкова бързо колкото се появиха, може и да се задържат на пазара, но ме съмняват МНОГО. Продават Бг домейни по 18 лв - това си е пирамида :)
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

guest740

  • Гост
Re: МИСХОСТИНГ - КТБ-то на хостинга
« Отговор #2 -: 03 Август, 2017, 21:31:10 »
Едуард, здравей! :) Може ли да споделиш кое е "най-доброто" което визираш, та и ние да намажем..