Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: JSitemap - скриване на непубликуваните VM продукти  (Прочетена 1532 пъти)

Неактивен ex3mist

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 218
  • ex3m.bg
  • Репутация: +2
    • Онлайн магазин за спортни стоки и туристическа екипировка
Здравейте,
Опитвам се да настроя карта на сайта с JSitemap и не ми се получава много много... Горе-долу постигнах приличен резултат, но забелязвам, че се показват и продукти, които не са публикувани. Предполагам, че пропускам някаква настройка, но не намирам нищо за това нито в Configuration, нито в Data Source настройките. Търся и в документацията, пак нищо. Някой може ли да ми каже как да скрия продуктите, които не са публикувани от HTML картата?

Joomla 2.5
VM 2
ex3m.bg
allurebg.com

Неактивен ex3mist

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 218
  • ex3m.bg
  • Репутация: +2
    • Онлайн магазин за спортни стоки и туристическа екипировка
Никой ли не ползва този компонент? Предполагам трябва да се настроят филтрите на Data Source-а - в Data source SQL Query Compiler полето, но 1000 варианта изпробвах и за сега нищо...
ex3m.bg
allurebg.com

Неактивен Михаил Михов

  • Администратор
  • Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 3915
  • @Mihail
  • Репутация: +80
    • MyWeb1
Предполагам, че компонента се използва, но по-скоро за комбинацията Joomla 2.5/VM 2 никой май няма решение.
Про версията ли ползваш?
По принцип в Sitemap Data Sources, като клекнеш на Virtuemart products трябва да има опция за това, но пиша само хипотетично, защото нямам инсталиран Virtuemart /*да не говорим за Joomla 2.5*/
myweb1.eu // Български платежни методи за HikaShop


Неактивен ex3mist

  • Загряващ
  • *
  • Публикации: 218
  • ex3m.bg
  • Репутация: +2
    • Онлайн магазин за спортни стоки и туристическа екипировка
Да, Про-версията ползвам, но така и не намерих такава настройка... Иначе, знам, че съм малко "ретро" и отдавна се каня да мигрирам, но за сега не съм намерил време... :)
ex3m.bg
allurebg.com