Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Новини:

Автор Тема: Търся добавка, или плъгин за аудио  (Прочетена 1971 пъти)

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
  • Публикации: 7
Здравейте ! Търся плъгин, добавка - плейър за музика (мр3 или други формати), първо да е безплатен, хахах, второ и по- важното да може да просвирва по няколко музички на страничка, и различни неща на различните странички. За ориентир досега ползвах  josdewplayer, но с него срещнах проблем след като мигрирах на Джуумла 3, между другото на Джуумла 2 работи перфектно, лекичък и става за новобранци( какъвто съм и аз де). Та ако някой знае нещо такова, подобно, или ако знае как да фиксна проблема след миграцията моля нека сподели!   ;) 

Неактивен dtk

• Разбирач
  • *
  • Публикации: 1378
  • Scuderia Ferrari F1
Re: Търся добавка, или плъгин за аудио
« Отговор #1 -: 09 Март, 2016, 13:54:03 »
+1
Преинсталира ли го? Гледам, че го има за Joomla 3: http://extensions.joomla.org/extension/josdewplayer

Виж и този: http://extensions.joomla.org/extensions/extension/multimedia/multimedia-players/mp3-browser-fork
« Последна редакция: 09 Март, 2016, 13:57:24 от dtk »
٩(●̮̃•)۶

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #2 -: 09 Март, 2016, 16:20:48 »
0
Благодаря за бързия отговор! jd Сега ще пробвам втория да видим как е! А иначе им писах на съпорта на josdew да видим дали ще има отговор, понеже не знам на какъв език им e съпорта, ма аз писах на английски... Но май не го поддържат вече...  Та утре ще пиша да кажа за Fork -a. (beer) (beer)

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #3 -: 10 Март, 2016, 16:28:56 »
0
Пробвах го Forka ама има едно "issue" дето трябва да вкарам някъв код, в кода на темплейта, обаче темплейта не ми позволява, иска платена версия :-\... Ще пробвам нещо друго. Ако някой се сети за някой друг плейър...

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #4 -: 11 Март, 2016, 13:34:12 »
0
Така юнаци  не подкарах forka, но пък затова намерих нещо много готино! Пиша ви го ако някой друг има нужда -
newbielink:http://extensions.joomla.org/extensions/extension/social-web/social-media/soundcloud-content [nonactive]. На мен ми хареса, и когато разбере човек, кое точно се изтрива от кода върви супер добре! Съпорта им е невероятен, до час ми отговориха на мен, пък и става за много и различни музички в една статия, плейлисти и т .н  На мен ми трябва за сайт за музика, т.е сам си я правя и си я качвам в Soundcloud, откъдето чрез плъгина се просвирва на моят сайт, което за мен е по- добре понеже няма ограничение за некомпресирани файлове, иначе мр3- ките звучат осакатено. Изтеглих си безплатната версия, ще видим как ще се задържи, и може би ще си взема платената - не е скъпа. Ха наздраве! (beer) (beer)
« Последна редакция: 11 Март, 2016, 13:48:50 от Pamen Stef »

Неактивен Уеб дизайн Seo

• Мега Гуру
  • *
  • Публикации: 2818
  • 3D Web Design - разработка на добавки за Joomla
    • 3DWebDesign
« Отговор #5 -: 11 Март, 2016, 14:01:48 »
0
Защо не го метнеш тук за да не се регистрираме в сайта им - не мога да го сваля.
Практически Joomla курс и обучения. Записване на 0898615736

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #6 -: 14 Март, 2016, 09:55:30 »
0
Ами малко ми е трудно да го метна, пък и регистрацията отнема не повече от минутка. Ако искаш помощ - правиш регистрацията, отиваш на продукта( внимавай да е на безплатния продукт) , пишеш цена 0 долара, ли евро ли беше, след това цъкаш в кошницата, натискаш на продукта с нулева цена- и там полето за даунлоуд почва да свети зелено  и хоп готово! Ако искаш  мога да дам линк, към моя сайт да го видиш... но лесно се бачка с плъгина! ;)
« Последна редакция: 14 Март, 2016, 10:02:24 от Pamen Stef »

Неактивен Уеб дизайн Seo

• Мега Гуру
  • *
    • 3DWebDesign
« Отговор #7 -: 14 Март, 2016, 10:03:38 »
0
Не е трудно, просто прикачаш зип архива към поста си.

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #8 -: 14 Март, 2016, 12:17:37 »
+1
Хубаво може и така, нали е безплатната версия....  Ето го, мързеланко! (това на майтап, не се обиждай хахахах). Добре работи, но повече от веднъж на страница не бачка, може би платената версия...Хайде ползвайте със здраве! (beer) 
« Последна редакция: 30 Март, 2016, 10:37:34 от Plamen Stef »

Неактивен Уеб дизайн Seo

• Мега Гуру
  • *
    • 3DWebDesign
« Отговор #9 -: 14 Март, 2016, 12:21:39 »
0
Благодаря, Pamen Stef :)  Ще е полезно и за други потребители на форума.

Неактивен Plamen Stef

• За малко е тук
  • *
« Отговор #10 -: 14 Март, 2016, 12:30:57 »
0
Ще се радвам да помогна! Ако имате проблем с пускането ето ви стъпка по стъпка, че е малко объркващо
1. инсталираш
2. избираш първата опция от modus operandi (това е начина за изписване на синтаксиса в статията)
3. в статията обръщаш на кода и триеш всичко, ама всичко на реда без <p> и </p> , махаш всички интервали , вкл хипервръзката която обърква плъгина
4. хоп готово - бачка, свири та пушек се вдига! хахах
Надявам се ви спестих време поне за една бира , от четене!
« Последна редакция: 14 Март, 2016, 12:38:52 от Pamen Stef »